309
Lidl Lietuva, UAB
Krovėjas (-a) Vilniuje (J. Tiškevičiaus g.) (galimybė dirbti nepilnu etatu)

Įžanga

Galimybė kandidatuoti be CV!

Darbo pobūdis

•    Prekių iškrovimas į lentynas
•    Klientų aptarnavimas kasoje
•    Tvarkos parduotuvėje palaikymas
•    Maisto prekių šviežumo ir kokybės užtikrinimas

Reikalavimai kandidatui

•    Gali dirbti pamainomis nuo 5:30 iki 14:30 val. ir nuo 14:00 iki 22:30 val.
•    Kalbi lietuviškai
•    Esi pasiruošęs (-usi) intensyviam fiziniam darbui

Siūlome

•    LIDL dovanų korteles
•    Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
•    Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
•    Teorinius ir praktinius mokymus
•    Karjeros galimybes
•    Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
•    Šventes, konkursus ir komandos stiprinimo renginius
•    Dovanas darbuotojams ir jų vaikams
•    Rekomendacijų programą: papildomą premiją už įdarbintą draugą
•    Vaisius, kavą, arbatą

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50 arba noriudirbti@lidl.lt

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1125 - 1950

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
Контактное лицо
Personalo Skyrius
8 800 800 50
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Вебсайт компанииhttps://karjera.lidl.lt

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimų koordinatorius (-ė) (gynyba ir saugumas)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3300
Срок: 2024.05.08
OPERATORĖ (-IUS) - ŠILUMININKĖ (-AS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 1597 – 2396
Срок: 2024.04.29
Pardavimų vadovė (-as)
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3300 – 3800
Срок: 2024.04.28
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) PC PAŠILAIČIAI VILNIUJE
MAXIMA
Vilnius
€ 955 – 1040
Срок: 2024.05.09
TAROMATO OPERATORIUS – KROVĖJAS (-A) VIRŠULIŠKĖSE VILNIUJE
MAXIMA
Vilnius