1252
Litradės Didmena, UAB
Logistikos specialistas (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Tarptautinių pervežimų planavimas ir valdymas;
  • Bendradarbiavimas su logistikos įmonėmis ir gamintojais;
  • Transporto ir muitinės dokumentų administravimas;
  • Darbas su muitinės tarpininkais;
  • Reikiamos dokumentacijos tikrinimas ir pateikimas sistemoje.
  • Probleminių situacijų sprendimas;
  • Aktyvus bendradarbiavimas ir derybų vedimas su logistikos / distribucinėmis kompanijomis;
  • Nuolatinė pervežimo kainų lyginamoji analizė rinkoje.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Analogiško darbo patirtis ne mažiau 1 metų;
  • Labai geros anglų kalbos žinios (C1-C2), kitų kalbų žinojimas - privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgudžiai;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Puikūs bendravimo, derybų ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas efektyviai dirbti dinamiškoje aplinkoje ir greitai priimti sprendimus;

Įmonė siūlo

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir įdomų darbą savo srityje lyderiaujančioje įmonėje;
  • Dinamišką ir įvairiapusį darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas, bei pritaikyti turimas žinias stabilioje ir patikimoje kompanijoje;
  • Nuolaidas mūsų ir partnerių parduotuvėse.

Siekdami užtikrinti sklandų ir efektyvų atrankos procesą informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais, kurių profesinė patirtis ir įgūdžiai atitinka reikalavimus, nurodytus darbo skelbime.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1700 - 1900

Дополнительная информация: Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Juozapavičiaus g.

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Logistika

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
HR .
+37067728192
Litradės didmena - elektroninių cigarečių rinkos lyderis Lietuvoje.

Prekiaujantis elektronėmis cigaretėmis Whoop, skysčiais, aromatais, vienkartinėmis elektroninėmis cigaretėmis bei siūlantis plačiausią nikotino druskų pasirinkimą Lietuvoje.

Mūsų misija yra suteikti klientams galimybę įsigyti žinomiausių pasaulyje prekinių ženklų gaminius už geriausią kainą. Kiekvieną dieną sunkiai dirbame bei tobulėjame tam, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas mūsų siūlomomis prekėmis bei aptarnavimu.

Похожие объявления о вакансиях

Logistikos skyriaus vadybininkas, (-ė)
Elis Textile Service, UAB
Vilnius
€ 2132
Срок: 2024.05.26
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) / Customer Support Representative
Worldline Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1450 – 1600
Срок: 2024.05.29
Legal and Compliance Officer
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3000 – 5000
Срок: 2024.05.28
Relationship Manager
Vilnius
€ 3500 – 5000
Срок: 2024.06.04
Compliance Officer
Vilnius
€ 3500 – 6500
German Speaking Accounts Receivable Specialist
Cognizant Lietuva
Vilnius
€ 2129 – 2281
Срок: 2024.06.09