1805
Delta Executive Search&Consulting, UAB
Operacijų (gamybos) vadovas (darbui Kaune)

Delta Executive Search & Consulting klientė UAB Brasta Pack - tarptautinei įmonių grupei priklausanti ir viena iš didžiausią patirtį rinkoje turinčių popieriaus ir kartono pakuočių gamintojų. Įgyvendindama šiuolaikinius sprendimus, įmonė klientams gali pasiūlyti aukščiausią kokybę, tvarumą bei kokybišką ir efektyvų aptarnavimą.

Šiuo metu įmonė efektyvina savo veiklą ir ieško

Operacijų (gamybos) vadovo (darbui Kaune),
kuris būtų atsakingas už gamybos procesų valdymą ir tobulinimą, optimalų turimų išteklių panaudojimą ir efektyvų gamybos komandos darbą.

Darbo pobūdis:
  • organizuoti gamybinių padalinių veiklą;
  • inicijuoti ir įgyvendinti gamybinių procesų tobulinimą, jų efektyvumo didinimą;
  • užtikrinti gamybinių planų įgyvendinimą;
  • stebėti ir analizuoti veiklos vertinimo rodiklius (KPI);
  • vadovauti gamybos komandai, kurti ir tobulinti motyvacinę sistemą;
  • analizuoti kaštų taupymo ir verslo plėtros galimybes;
  • glaudžiai bendradarbiauti su Kokybės ir Technologijų skyriais sprendžiant iškilusias problemas, kuriant naujus produktus bei užtikrinant jų kokybę;
  • bendradarbiauti su Pardavimų skyriumi siekiant užtikrinti, kad gaminama produkcija atitiktų klientų poreikius bei lūkesčius;
  • palaikyti ryšius su Pirkimų skyriumi ieškant taupymo galimybių;
  • užtikrinti saugią darbo aplinką;
  • teikti įmonės vadovybei ataskaitas bei reikiamą pagalbą planuojant metinį biudžetą.

Reikalavimai kandidatams:
  • vadovaujamo darbo gamybai patirtis (ne trumpiau kaip 5 metai);
  • patirtis baldų pramonės, pakavimo, statybų sektoriaus įmonėse (būtų didelis privalumas);
  • LEAN sistemos išmanymas;
  • puikūs analitiniai, planavimo ir organizaciniai gebėjimai;
  • savarankiškumas, pasitikėjimas savimi, orientacija į rezultatą;
  • gebėjimas suburti ir bendram darbui motyvuoti komandą;
  • novatoriškumas generuojant idėjas gamybos procesų tobulinimui;
  • bendro pobūdžio finansų valdymo žinios;
  • aukštasis techninis išsilavinimas (būtų pageidaujamas);
  • lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo:
  • įmonės kultūrą, grįstą tokiomis vertybėmis kaip orientacija į rezultatą, bendradarbiavimas, meistriškumas, atsakomybė, pagarba;
  • ambicingų ir talentingų kolegų komandą;
  • įdomų, dinamišką, iššūkių kupiną darbą patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • galimybę realizuoti turimas žinias ir patirtį, augti ir tobulėti bendrovės viduje, mokymus.

Gyvenimo aprašymą (CV) ir kreipimosi laišką su pozicijos nuoroda siųskite adresu:
Delta Executive Search & Consulting
Garantuojame informacijos konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 5800

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Lina Kalinauskaitė

Похожие объявления о вакансиях

Gamybos vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 5000 – 6000
Срок: 2024.05.05
Gamybos vadovo pavaduotojas (farmacija, su karjeros galimybėmis)
NOVA LUX management solutions klientas
Kaunas
€ 3200
Срок: 2024.05.09
UAB "Geležinkelio tiesimo centras" (GTC) Generalinis (-ė) direktorius (-ė)
Geležinkelio tiesimo centras, UAB
Vilnius
€ 6080 – 9120
Срок: 2024.05.17
Pardavimų ir plėtros vadovas (gamybiniai projektai)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 3300 – 5000
Procesų vadovas (-ė)
Kaunas
€ 5500 – 6500
Regiono vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 3300
Срок: 2024.05.16