671
DARNU GROUP
Projekto dalies vadovas (ŠVOK)
DARNU GROUP
DARNU GROUP

DARNU GROUP

Nekilnojamojo turto vystymas ir plėtra, statybų, sporto infrastruktūros, restoranųir viešbučių valdymas veikiame plačiai ir esame daugiausiai į NT projektus investuojanti bendrovė Lietuvoje. Į savo darbą žiūrime atsakingai, todėl kiekvienu įgyvendinamu projektu siekiame prisidėti prie kokybiškų, ilgaamžių pastatų ir juos supančios aplinkos kūrimo. Kurioje pozicijoje bedirbtume, inovatyvių ir drąsių projektų įvairovėje apstu vietos atsiskleisti mūsų darbuotojų gebėjimams.

Statybų valdymo komanda kviečia prisijungti Projekto dalies vadovą darbui su ŠVOK sistemų projektų valdymu. Norite drauge formuoti šiuolaikinio miesto veidą? susipažinkime.

Darbo pobūdis:

  • Parengti projektavimo užduotis techninio/darbo projekto ŠVOK dalims projektuoti;
  • Prižiūrėti projektavimo eigą, siūlyti/užtikrinti racionaliausių ir optimaliausių sprendinių parinkimą;
  • Atlikti techninio bei darbo projektų sprendinių analizę, teikti pastabas;
  • Įvertinti sprendinių kainą, sudaryti ŠVOK dalių biudžetą;
  • Organizuoti statybinių medžiagų ir subrangovų paslaugų ŠVOK daliai pirkimų konkursus, vesti derybas, atlikti pirkimų procedūras;
  • Konsultuoti projektų komandas visais ŠVOK sistemų klausimais;
  • Užtikrinti projektų kokybę, atitiktį projektavimo užduočiai ir biudžetui;
  • Domėtis rinkos naujienomis, sekti teisės aktų pakeitimus ir taikyti juos praktikoje.

Reikalavimai:

  • Aukštasis statybos/inžinerijos srities išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 5 metų ŠVOK projektavimo/projektų valdymo patirtis;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių spec. dalių statybą, išmanymas;
  • Patirtis su didelės apimties ir vertės turinčiais projektais;
  • Puikūs derybiniai, organizaciniai ir analitiniai įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Patirtis dirbant BIM aplinkoje privalumas.

Mes siūlome:

  • Galimybę prisijungti prie savo srityje lyderiaujančios įmonių grupės;
  • Įdomų bei atsakingą darbą, kuris leis įgyvendinti inovatyviausias idėjas;
  • Mokymosi ir augimo galimybes;
  • Nepamirštamus įmonės renginius ir išvykas, įskaitant užsienio keliones;
  • Šiuolaikišką ir modernią darbo aplinką, parkavimo vietą;
  • Draugišką ir ambicingą komandą;
  • Sveikatos draudimą.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3300 - 4460

Дополнительная информация: Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato kompetencijų ir bus plačiau aptariamas bei sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos eigą informuosime tik pokalbiui pasirinktus kandidatus.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Viktorija Pauliukonytė
869975773
Įmonių grupei DARNU GROUP priklauso daugiau nei 30 nekilnojamojo turto veikla užsiimančių bendrovių, sporto ir sveikatingumo įmonių grupė bei viešbučių valdymo kompanijos. Nuolat plečianti savo veiklas ir rinkai pristatanti naujus, ambicingus projektus, įmonių grupė DARNU GROUP jau daugelį metų yra viena ryškiausių rinkos lyderių.

Вебсайт компанииhttps://darnugroup.lt/lt/

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimo projektų vadovas esamiems klientams (šildymo, vėdinimo įranga, santechnika)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 3300 – 6600
Срок: 2024.05.22
Projektų vadovas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 3000
Срок: 2024.05.28
Vyresnysis inžinierius (-ė)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 2500 – 3100
Срок: 2024.05.03
"Rail Baltica" projektų vadovas (-ė) (Rangos projektai)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2785 – 4175
Срок: 2024.05.08
Klientų techninio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Simplika
Vilnius
€ 2200 – 2500
Срок: 2024.05.05
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)