474
Projektų valdymo komandos vadovas (automatika, elektrotechnika)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Įmonės atstovaujamos/ parduodamos įrangos projektų techninis įgyvendinimas /koordinavimas - bendravimas su klientais/užsakovais, įrangos gamintojais derinant techninius klausimus, klientų konsultavimas; pavaldžių darbuotojų darbo koordinavimas; elektrotechnikos ir automatikos įrenginių paleidimas derinimas, garantinis/pogarantinis aptarnavimas, remonto darbų organizavimas; reikalingos įrangos/detalių užsakymas ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina elektrotechnikos, automatikos ar pan. srityse);
  • Būtina panašaus darbo patirtis;
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, nuovokumas, organizaciniai gebėjimai, orientacija į rezultatą, gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, domėjimasis naujomis technologijomis automatikos srityje;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą, dinamišką darbą, mokymus, visas darbui reikalingas priemones (įskaitant automobilį);
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, bei darbo rezultatų darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių) 3300 - 5000 €.

Kontaktinis asmuo Rasa (numeris pasiteiravimui: +37066226455). Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3300 - 5000

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Kompiuteriniai įgūdžiai

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Rasa .
+37066226455
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei - sėkmingai dirbančiai ir stabiliai augančiai kompanijai, veiklą vystančiai įrangos, skirtos pramonės įmonėms pardavimo bei techninio aptarnavimo srityje, šiuo metu darbui Kaune reikalingas Projektų valdymo komandos vadovas (automatika, elektrotechnika).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Regiono vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 3300
Срок: 2024.05.16
Pardavimų ir plėtros vadovas (gamybiniai projektai)
Kaunas
€ 3300 – 5000
Срок: 2024.05.05
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Gamybos vadovas (techninė sritis)
Kaunas
€ 4100 – 5800
Срок: 2024.05.02
B2B pardavimų vadovas (-ė)
Personalo sprendimai, UAB
Kaunas
€ 5785 – 6610
Срок: 2024.05.18
Director of sales development for the Baltic states