2662
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Lygių galimybių koordinatoriaus pareigoms eiti (0,5 et. krūviu)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Universiteto lygių galimybių politikos įgyvendinimas ir atnaujinimas pagal poreikius.
  • Universiteto veiklos stebėjimas lygių galimybių užtikrinimo aspektu, informacijos apie nustatytus lygių galimybių pažeidimo atvejus kaupimas, sisteminimas ir analizavimas bei konkrečių priemonių siūlymas, siekiant užtikrinti lygių galimybių aplinką Universitete.
  • Įvairių dokumentų, skirtų lygių galimybių užtikrinimui Universitete, rengimas ir koordinavimas, ataskaitų teikimas.
  • Teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais reikalingos informacijos rengimas, pateikimas ir bendradarbiavimas su atsakingoms institucijoms.
  • Būti atsakingu asmeniu už Universiteto smurto ir priekabiavimo prevencijos politikos nuostatų įgyvendinimą.
  • Universiteto bendruomenės švietimas lygių galimybių politikos srityje, pridėtinės vertės kūrimas darbo aplinkoje skatinant pagarba ir tolerancija grįstus Universiteto bendruomenės tarpusavio santykius.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis) (pageidautina socialinių mokslų krypties, teisininko kvalifikacija būtų privalumas) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija.
  • Ne trumpesnė kaip 3 metų darbo patirtis lygių galimybių užtikrinimo, skundų (pranešimų, pareiškimų ir pan.) nagrinėjimo, smurto ar priekabiavimo atvejų nagrinėjimo arba prevencijos srityse.
  • Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos Sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidautina anglų kalbą) ne žemesniu kaip B2 lygiu.
  • Būti nepriekaištingos reputacijos, neturėti neišnykusio ar nepanaikinto teistumo už nusikaltimą ir/ar paskirtos administracinės nuobaudos už bet kokius diskriminacinio pobūdžio veiksmus.
  • Lietuvos teisės, teisės doktrinos ir teismų praktikos, nacionalinės ir tarptautinės lygių galimybių užtikrinimo politikos išmanymas.
  • Analitinis mąstymas, veiklos organizavimo, planavimo ir valdymo įgūdžiai, orientacija į rezultatą.
  • Geri darbo kompiuteriu ir informacinėmis sistemomis įgūdžiai.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės standartai.
  • Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, viešojo kalbėjimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
  • Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves.
  • Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje.
  • Kvalifikacijos kėlimą, komandiruotes, galimybę dalyvauti įvairiose sporto ir kultūrinėse Universiteto bendruomenės veiklose.

  • Siūlomas atlyginimas: nuo 1133 Eur (už 0,5 et., neatskaičius mokesčių), už darbo veiklos rezultatus galimos priemokos. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariamos atrankos metu.

Telefonas pasiteiravimui: 8 (37) 327270.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1133 - 1700

Дополнительная информация: Galimos priemokos už darbo veiklos rezultatus.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Неполное рабочее время

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
HR .
8 37 327270

Вебсайт компанииhttp://www.lsmu.lt

Похожие объявления о вакансиях

Life Sciences Business Development Manager
Biomapas, UAB
Kaunas
€ 3500 – 4200
Срок: 2024.05.23
Data Analyst
Eleving Vehicle Finance, AS
Vilnius
€ 1900 – 2200
Срок: 2024.05.12
Promotion Planner
RIMI LIETUVA
Vilnius
€ 2200 – 2800
Срок: 2024.05.06
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Personalo partneris (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 3000
Срок: 2024.05.16
Copywriteris/-ė (turinio kūrėjas/-ja) skaitmeninės komunikacijos komandoje
Idea prima, UAB
Vilnius
€ 1800
Срок: 2024.05.17