239
Alliance for Recruitment
Jaunesnysis kelių inžinierius

Darbo aprašymas

  • Susisiekimo komunikacijų projektavimas (keliai/gatvės).
  • Kiekių skaičiavimas.
  • Projekto techninės dokumentacijos rengimas.
  • Projektinių sprendimų priėmimas.
  • Pagalba projekto vadovui, projekto dalies vadovui vykdant projektą.
  • Kelio 3D modelių kūrimas.
  • Pozityvumo, gebėjimo ir noro nuolat mokytis, augti bei tobulėti.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas.
  • AutoCAD programos žinios.
  • Civil 3D programos pagrindai būtų laikomi privalumu.
  • Anglų kalbos žinios būtų laikomos privalumu.
  • Atsakomybės, darbštumo, savarankiškumo ir bendradarbiavimo.

Įmonė siūlo

  • Galimybė dalį laiko dirbti iš namų. Likusiu laiku dirbama iš biuro Vilniuje.
  • Stebby sveikatingumo naudų platforma.
  • Sporto renginių startinio mokesčio kompensavimas.
  • Ketvirčio skyriaus išvykos.
  • Kvalifikacijos ir kompetencijų kėlimo mokymai.
  • Skiepai nuo gripo
  • Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsikimų ir ligų.
  • Įvairūs proginiai sveikinimai.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1200 - 1800

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Dovydas Balvičius
+37066038478

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - Tyréns - priklauso Švedijos įmonių grupei. Tyréns yra viena didžiausių infrastruktūros inžinerijos įmonių Lietuvoje, kuri įvykdė daugiau nei 10 000 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų, suprojektavo dešimtis tūkstančių kilometrų kelių, tiltų, geležinkelių.

Похожие объявления о вакансиях

Eksporto plėtros projektų vadovas (gamybinė kompanija/farmacija)
NOVA LUX management solutions klientas
Vilnius
€ 3200
Срок: 2024.05.09
Treasury analyst
Eleving Vehicle Finance, AS
Vilnius
€ 2000 – 2200
Срок: 2024.05.29
Projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4400 – 5000
Срок: 2024.05.08
Business Advisor for SEB Global Services, Vilnius
SEB
Vilnius

Срок: 2024.05.30
Human Resources Manager
INIKTI, UAB
Vilnius
€ 3000 – 4000
Finansų ir administracijos direktorius (-ė)
Vilnius
€ 7000 – 8000