591
Viešųjų pirkimų vadybininkas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB

INVEGA - vienintelė Lietuvoje nacionalinė plėtros įstaiga, kurios misija yra skatinti šalies ekonomikos augimą ir konkurencingumą, būnant aktyviu finansavimo partneriu. Siekiame būti pažangiausia ir efektyviausia organizacija, kurios finansavimo sprendimai sukurs reikšmingą vertę Lietuvos ekonomikai. Siekdami užsibrėžtų tikslų, norime toliau stiprinti dėmesį verslo ir viešojo sektoriaus klientams, jų aptarnavimo kokybei ir finansavimo sprendimų tobulinimui, kad jie puikiai atlieptų klientų finansavimosi poreikius. Prisidėti prie organizacijos tolesnio augimo ieškome kolegos (-ės), kuris (-i) prisijungs prie mūsų komandos.

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:
• organizuoti ir vykdyti viešuosius pirkimus vadovaujantis LR viešųjų pirkimų įstatymu ir kitais viešuosius pirkimus reglamentuojančiais teisės aktų reikalavimais;
• dalyvauti viešųjų pirkimų komisijos veikloje;
• konsultuoti kolegas viešųjų pirkimų klausimais;
• nagrinėti su viešaisiais pirkimais susijusias pretenzijas bei rengti atsakymus į jas.

REIKALAVIMAI:
• esi nepriekaištingos reputacijos;
• esi įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą (privalumas teisės srities išsilavinimas);
• turi ne mažiau nei 2 metų sėkmingos darbo, susijusio su viešųjų pirkimų vykdymu, patirties;
• esi išlaikęs (-usi) Viešųjų pirkimų tarnybos žinių patikrinimo egzaminą ir turi galiojantį pirkimų specialisto pažymėjimą;
• pasižymi labai geromis lietuvių kalbos žiniomis, ir ne žemesniu kaip nepriklausomo vartotojo (B1) lygiu moki anglų kalbą;
• puiku, jei turi darbo su Doclogix programa įgūdžių;
• turi puikius komunikacinius ir derybų vedimo įgūdžius.

MES SIŪLOME:
• saviraiškos galimybę unikalioje įmonėje, valdančioje plačiausią finansinių priemonių paketą ir investuojančioje į verslo projektus, kuriančius pridėtinę vertę visai šaliai;
• galimybę dirbti valstybės labui drauge su aukščiausios kompetencijos ir patirties finansinių priemonių ekspertų komanda;
• darbo vietą Vilniaus centre su vieta automobiliui parkuoti;
• papildomų naudų paketą.

ATLYGIS:
Mėnesinis darbo užmokestis nuo 2100 Eur iki 2600 Eur, neatskaičius mokesčių. Konkretų darbo užmokestį siūlysime atsižvelgdami į Tavo darbo patirtį ir kompetenciją.
Darbuotojui gali būti mokama kintama atlygio dalis, kurios dydis ir mokėjimo tvarka nustatoma INVEGOS darbuotojų atlygį (ar) veiklos vertinimą reglamentuojančioje politikoje.

Gyvenimo aprašymą su nuoroda Viešųjų pirkimų vadybininkas (-ė) siųskite el. p. cv@invega.lt
Dėkojame susidomėjusiems. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys įmonės duomenų bazėje bus saugomi 12 mėnesių. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu cv@invega.lt.
Daugiau informacijos apie Invegos asmens duomenų saugojimo politiką rasite: https://invega.lt/asmens-duomenu-apsauga/16.
Kandidatų konfidencialumą garantuojame.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2100 - 2600

Дополнительная информация: Darbuotojui (-ai) gali būti mokama kintama atlygio dalis, kurios dydis ir mokėjimo tvarka nustatoma INVEGOS darbuotojų atlygį ir (ar) veiklos vertinimą reglamentuojančioje politikoje.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Konstitucijos pr. 7
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS office

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Rasa Paulaitytė-Latvėnė
INVEGA - tai nacionalinė verslo plėtros organizacija, matanti perspektyvą ir atsakingai plečianti finansavimo rinką, investuojanti į pridėtinę vertę valstybei kuriančius projektus ir tokiems projektams siūlanti plačiausią finansinių priemonių paketą.
INVEGA efektyviai įdarbina valstybės pinigus: vykdo skatinamojo finansavimo veiklą, teikia finansines paslaugas, kuria, įgyvendina ir administruoja finansines bei kitokio pobūdžio verslo, žemės ūkio ir viešųjų subjektų finansavimo priemones.
INVEGOS įmonių grupei taip pat priklauso šios įmonės: UAB Kofinansavimas ir UAB Valstybės investicijų valdymo agentūra. INVEGOS grupės produktų krepšelį sudaro tiesioginės paskolos ir paskolos per finansų tarpininkus, individualios ir portfelinės garantijos, rizikos kapitalo investicijos, taip pat subsidijų priemonės. Finansinių priemonių portfelis siekia 1,46 mlrd. EUR.

Вебсайт компанииhttp://www.invega.lt

Похожие объявления о вакансиях

Generalinio direktoriaus padėjėjas (-a)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 1760 – 2640
Срок: 2024.05.03
Advokato asistentė (-as) (užsienio klientai)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1500 – 1900
Срок: 2024.05.23
Pirkimų vadybininkė (-as) (Viešieji pirkimai)
KN Energies, AB
Vilnius
€ 2400
Срок: 2024.05.02
Pardavimų | marketingo asistentas
Rytlangis, UAB
Vilnius
€ 1650 – 3000
Срок: 2024.05.04
Office Manager / Biuro vadybininkė (-as)
Softeq Development, UAB
Vilnius