394
DS Smith Packaging Lithuania, UAB
Verslo ir kainodaros analitikas (-ė) (Terminuota darbo sutartis)

Darbo pobūdis

  • Pardavimo kainodaros rengimas
  • Įžvalgų apie kainų nuokrypius nuo biudžeto ir prognozių teikimas
  • Dalyvavimas mėnesio uždarymo procese
  • Įmonių pardavimų prognozių bei biudžetų rengimas
  • Ad-hoc analitiniai projektai ir darbai
  • Dalyvavimas vykdant vidinių kontrolių sistemos palaikymo ir auditavimo projektus

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (Ekonomika, Finansai, Verslo vadyba, Matematika)
  • Ne mažesnė nei dviejų metų finansų analitiko arba analogiško darbo patirtis
  • Geri MS Excel įgūdžiai (Pivot, Vlookup ir Sumif turi būti ne tik kažkur girdėti žodžiai)
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas greitai įsisavinti naujus dalykus, iniciatyvumas, komunikabilumas

Įmonė siūlo

  • Kasmet augantį atlyginimą
  • Maitinimą už 2,20 eurų dienai (likusią dalį kompensuoja darbdavys)
  • Sveikatos draudimą po bandomojo laikotarpio
  • Papildomą sveikatos draudimą galiojantį 7/24
  • Reikiamų įgūdžių lavinimo mokymus
  • Karjeros galimybes - tobulėti ir augti tiek vietinėje, tiek tarptautinėje organizacijose

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2200 - 2400

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Savanorių pr. 183

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Excel MS office

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Ilona Orintienė
DS Smith Plc pirmaujanti tarptautinė pakuotės iš perdirbto popieriaus tiekėja, gaminanti daugiau nei 16 milijardų dėžių per metus ir turinti daugiau nei 28 tūkstančius darbuotojų. UAB DS Smith Packaging Lithuania didžiausia gofruotojo kartono gamintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse, į savo komandą Vilniuje kviečia veiklų darbuotoją.

Вебсайт компанииhttps://www.dssmith.com/lt

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimų komandos vadovas Vilniuje
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2100 – 4000
Срок: 2024.05.02
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Срок: 2024.05.05
Tyrimų ir vidaus kontrolės skyriaus vyr. specialistas (-ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 2187 – 3281
Срок: 2024.05.03
Veiklos ir tarptautinių ryšių vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 4620 – 6930
Срок: 2024.05.14
Tvarumo vadovas
Lietuvos draudimas, AB
Vilnius