231
LEAN projektų vadovas (-ė)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Strateginių sprendimų priėmimas dėl LEAN metodų diegimo, siekiant optimaliai panaudoti išteklius, efektyviai valdyti procesus;
  • Darbuotojų, skyrių vadovų edukavimas LEAN metodų taikymo veiklos procesuose;
  • LEAN projektų valdymas, koordinavimas bei užtikrinimas jų sėkmingo įgyvendinimo;
  • Įmonės procesų analizė ir tobulinimas, vadovaujantis LEAN metodais;
  • Naujų idėjų ir galimybių paieška, pasiūlymų teikimas procesų tobulinimui;
  • Procesų tobulinimo projektų iniciavimas, bei dalyvavimas juose.

Reikalavimai:

  • Sėkminga patirtis koordinuojant ar vadovaujant LEAN projektams (pageidautina gamybinėse įmonėse);
  • Gilios LEAN metodikos žinios, praktinis taikymas organizacijoje;
  • Puikūs projektų valdymo, problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas mokyti kitus, dirbti komandoje;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina gamybos vadybos, kokybės valdymo ar panašiose srityse);
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Kompetentingus vadovus bei profesionalią patyrusią komandą;
  • LEAN paremtus kasdienio darbo metodus;
  • Profesinio augimo galimybę stiprioje tarptautinėje įmonėje;
  • Į žmones orientuotą ir ilgalaikiais santykiais grindžiamą organizacijos kultūrą;
  • Telefonas pasiteiravimui: 869825711, kontaktinis asmuo Kristina. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame;
  • Kompetencijas bei darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį 1800-2000 Eur. (atskaičius mokesčius).
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3000 - 3300

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Lean

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina .
869825711
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei tarptautinei gamybinei įmonei, ieškome LEAN praktiko, kuris inicijuos naujus projektus, tęs ir augins LEAN kultūrą organizacijoje ir padės vadovų komandai efektyviai valdyti procesus.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimų ir plėtros vadovas (gamybiniai projektai)
Kaunas
€ 3300 – 5000
Срок: 2024.05.05
Procesų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 5500 – 6500
Срок: 2024.05.09
Chief of C.S. group • Networks
“Teltonikos” įmonių grupė
Kaunas
€ 2990 – 3650
Срок: 2024.05.10
Gamybos technologas (farmacija)
Aconitum, UAB
Kaunas
€ 1800
Срок: 2024.05.12
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Elis Textile Service, UAB
Kaunas
€ 2970