445
NT pardavimų ir plėtros projektų vadovas (-ė) (gyvenamoji paskirtis)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Kurti ir vykdyti NT pardavimo strategiją, atsižvelgiant į rinkos sąlygas, konkurentų analizę ir įmonės tikslus;
  • Profesionalus NT gyvenamosios paskirties objektų/projektų pardavimų proceso užtikrinimas, pardavimo planų įgyvendinimas;
  • NT rinkos tendencijų ir klientų poreikių stebėjimas, analizė, konkurencinės aplinkos stebėjimas;
  • Bendravimas su klientais, derybų vedimas;
  • Bendradarbiavimas su marketingo skyriumi, kuriant pardavimo strategijas bei ruošiant komercinius pasiūlymus.

Reikalavimai:

  • Būtina sėkminga patirtis NT pardavimo (gyvenamosios paskirties) ar NT projektų vystymo srityje;
  • Patirtis dirbant su didelės apimties ar išskirtinių architektūrinių sprendimų NT objektų pardavimu;
  • Puikūs derybų ir prezentaciniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti su skirtingais žmonėmis, randant efektyviausią sprendimą;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, geri planavimo įgūdžiai;
  • Domėjimasis NT rinka, naujomis interjero/architektūros tendencijomis;
  • Į rezultatą ir verslo vystymą orientuotas požiūris.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti stabilioje kompanijoje, vystančioje unikalius, išskirtinius, kliento poreikius tenkinančius projektus, atitinkančius aukščiausius kokybės reikalavimus.
  • Konkurencingas atlygio sąlygas ir solidžius priedus.
  • Priklausomai nuo patirties, kompetencijos ir pasiektų rezultatų, darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 2500-5000 €.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4100 - 8250

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Rasa .
+37066226455
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei įmonių grupei, veiklą vystančiai gyvenamosios paskirties nekilnojamo turto srityje, plėtojančiai NT kvartalus Vilniuje ir Palangoje, plečiant veiklą, šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas (-a) NT pardavimų ir plėtros projektų vadovas (-ė).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Vilnius
€ 4100 – 8250
Срок: 2024.05.22
Paslaugų organizavimo vadovas (-ė)
TURTO BANKAS, VĮ
Vilnius
€ 2672 – 4008
Срок: 2024.05.05
PARDAVIMO VADYBININKO darbui su statybinėmis bendrovėmis ir statybų meistrais.
Inexpro, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3500
Pardavimų projektų vadovo (-ės)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 2095 – 4959
Komandos vadovas (-ė) (B2C pardavimai)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2100 – 4000
Pardavimų projektų vadovė/as (prekinio kredito draudimas)
Coface Baltics Services, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3800
Срок: 2024.05.18