211
Kenkėjų prevencijos specialistas - ūkvedys
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Esamų klientų lankymas (pramonės įmonės, maitinimo įstaigos, žemės ūkio objektai ir pan.);
  • Kenkėjų naikinimas, prevencijos darbai.

Reikalavimai:

  • Noras dirbti, atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, orientacija į klientą, bendravimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Orientacija į klientą, bendravimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą, savarankišką darbą lyderiaujančioje tarptautinėje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes, mokymus, visas darbui reikalingas priemones (automobilį ir kt.).
  • Priklausomai nuo turimos darbo patirties ir veiklos rezultatų, darbo užmokestis (bruto): 1000 - 2000 Eur ir priedai.

Telefonas pasiteiravimui: +37066226455, kontaktinis asmuo Rasa. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1000 - 2000

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Rasa .
+37066226455
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbančiai tarptautinei kompanijai, savo srities lyderei, veiklą vystančiai paslaugų sektoriuje, šiuo metu darbui Kaune ieškomas Kenkėjų prevencijos specialistas - ūkvedys.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Procesų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 5500 – 6500
Срок: 2024.05.09
Operacijų (gamybos) vadovas (darbui Kaune)
Delta Executive Search&Consulting, UAB
Kaunas
€ 5800
Срок: 2024.05.05
Gamybos vadovas (techninė sritis)
Kaunas
€ 4100 – 5800
Срок: 2024.05.02
R&D manager
Kaunas
€ 4100 – 4600
Срок: 2024.05.22
Regiono vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 3300
Срок: 2024.05.16