2038
Bureau Veritas Lit, UAB
TVARUMO IR APLINKOSAUGOS PASLAUGŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

DARBO APRAŠYMAS:
  • Vykdysite ir koordinuosite tvarumo ir aplinkosaugos paslaugų projektus;
  • Būsite partneriu įmonės klientams, konsultuojant juos įvairiais su tvarumų ir aplinkosaugą susijusiais klausimais;
  • Teiksite paslaugas padėsiančias verslui atitikti ES ESG (aplinkosaugos, socialiniai ir valdymo) reikalavimus;
  • EPD deklaracijų rengimų koordinavimas;
  • Konsultuosite įmonės klientus anglies pėdsako apskaičiavimo klausimais siekiant sumažinti poveikį aplinkai;
  • Gausite visą reikalingą techninį palaikymą iš įmonėje dirbančių specialistų, globalios grupės tarptautinių kompetencijų centrų;
  • Naudosite savo žinias projektų valdymui, rizikų vertinimui, skaičiavimams ir kitoms veikloms.

ĮMONĖ SIŪLO:
  • Iššūkių nestokojančią poziciją vienoje stipriausių savo srities tarptautinių kompanijų Pasaulyje;
  • Galimybė prisidėti prie tvarių įvairios paskirties projektų vystymo Lietuvoje ir užsienyje;
  • Darbą dirbant su skirtingomis pramonės šakomis ir klientais;
  • Konkurencingą darbo užmokestį, draudimą, premijų sistemą;
  • Į kokybę orientuotą įmonės tarptautinę kultūrą, kurioje nuolat skatinamas asmeninis ir profesinis augimas.

REIKALAVIMAI:
  • Aukštasis išsilavinimas inžinerinės ar aplinkosaugos mokslų krypties srityje;
  • 2 ar daugiau metų darbo patirtis su paslaugų projektų valdymų (tvarumo/aplinkosaugos paslaugų projektų vykdymo patirtis būtų privalumas);
  • Esate talentingas specialistas, kuris turi tvarumo ir aplinkosaugos projektų vykdymo patirtį;
  • Gebate lengvai bendrauti, skaityti, rašyti, suprasti anglų kalba;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

 DARBO UŽMOKESTIS:
Atlyginimas nuo 2800 iki 3300 EUR bruto, priklausomai nuo Jūsų patirties bei kompetencijų.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2800 - 3300

Дополнительная информация: Priklausomai nuo Jūsų patirties bei kompetencijų.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Inga KERNAGIENĖ

Похожие объявления о вакансиях

Aplinkos apsaugos specialistas (Taršos leidimų ir projektinės dokumentacijos rengimui)
Biosistema, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Срок: 2024.05.26
Informacinės sistemos kūrimo projekto vadovas (vyresnysis patarėjas)
Inovacijų ir tvarios plėtros vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius
€ 4590 – 5967
Срок: 2024.05.03
Pastatų priežiūros specialistas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1990 – 2430
Kokybės ir atitikties pareigūnas (-ė)
Baltic Ground Services
Vilnius
€ 2450
Срок: 2024.05.17
Vadybininkas (-ė) Turto valdymas
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1920 – 2880