1370
Aplinkos apsaugos (aplinkosaugos) projektų vadovė (-as)
Aplinkos vadyba, UAB

Darbo pobūdis:

Jūs būsite atsakinga (-as) už aplinkosauginių dokumentų, poveikio aplinkai vertinimo (PAV), poveikio visuomenės sveikatai vertinimo (PVSV) dokumentų, paraiškų taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimo ir taršos leidimams rengimą, planų ir programų strateginį pasekmių vertinimą, aplinkos oro teršalų sklaidos ir triukšmo lygio rezultatų vertinimą, parengtų dokumentų derinimą su atsakingomis institucijomis. Taip pat būsite atsakinga (-as) už kitų projektų, susijusių su aplinkos apsauga, įgyvendinimą.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis aplinkos inžinerijos ar panašios mokslų srities išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 2 metų praktinė patirtis rengiant aplinkosauginius dokumentus;
  • LR aplinkos apsaugos teisinio reglamentavimo išmanymas;
  • geras lietuvių kalbos mokėjimas, sklandus minčių reiškimas raštu ir žodžiu;
  • gebėjimas analizuoti, apibendrinti ir įvertinti projektų visumą;
  • privalumu laikysime, jei mokate anglų arba vokiečių kalbą.
Tikimės, kad Jūs esate ambicinga (-as), pareiginga (-as) ir kruopšti (-us) darbuotoja (-as), gebanti (-is) dirbti savarankiškai ir komandoje, sugebanti (-is) planuoti savo laiką, vertinanti (-is) lojalumą, siekianti (-is) rezultatų.

Mes Jums siūlome:

  • atsakingą, įdomų, įvairiapusį ir savarankišką darbą;
  • jaunatvišką, draugišką kolektyvą;
  • geras ir lanksčias darbo sąlygas galimybę dirbti dalį laiko iš namų;
  • į kokybę orientuotą įmonės kultūrą su profesinio tobulėjimo galimybėmis;
  • atlyginimą nuo 2400 iki 3200 Eur bruto, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos;
  • sveikatos draudimo paketą.

Gyvenimo aprašymą ir kreipimosi laišką prašome siųsti el. paštu cv@aplinkosvadyba.lt
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Asmens duomenų tvarkymas
Pateikdami savo gyvenimo aprašymą ir kitus kandidatavimo duomenis, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslais, taip kai numatyta UAB "Aplinkos vadyba" Kandidatų į darbuotojus asmens duomenų tvarkymo nuostatose, kuriuos galite rasti šiuo adresu: https://www.aplinkosvadyba.lt/index.php/karjera/223-kandidat--darbuotojus-asmens-duomen-tvarkymas
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2400 - 3200

Дополнительная информация: Atlyginimo dydis priklauso nuo patirties ir kompetencijos.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Manufaktūrų g. 20-212
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Nerijus Dilba
UAB "Aplinkos vadyba" daugiau nei 17 metų rinkoje veikianti įmonė. Mes specializuojamės aplinkosaugos, ir poveikio visuomenės sveikatai vertinimo srityse, konsultuojame klientus, atstovaujame juos valstybinėse institucijose, rengiame dokumentus šių sričių klausimais.
Specializuotomis kompiuterinėmis programos atliekame įvairios veiklos skleidžiamo triukšmo, išmetamų oro teršalų ir kvapų modeliavimus. Rengiame aplinkosauginius dokumentus įvairiose Lietuvos vietose veikiančioms gamybos ir pramonės, energetikos, žemės ūkio, atliekų tvarkymo, infrastruktūros įmonėms.

Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome Aplinkos apsaugos (aplinkosaugos) projektų vadovės (-o).

Вебсайт компанииhttps://www.aplinkosvadyba.lt

Похожие объявления о вакансиях

Eksporto vadybininkės (-o) Latvijos rinkai
Delikatesas ŽŪB
Литва
€ 2200 – 5000
Срок: 2024.05.15
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Tvarumo vadovas
Lietuvos draudimas, AB
Vilnius
€ 3600 – 4500
Срок: 2024.05.26
Projektų vadovas I Sveikatos projektų skyrius
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vilnius
€ 1840 – 2300
Срок: 2024.05.23
Klinikinių tyrimų koordinatorius
Nacionalinis vėžio institutas
Vilnius