1321
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Vyresnysis buhalteris (-ė) (biudžeto ir kt. lėšų apskaitai)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

·        Operacijų, susijusių su valstybės biudžeto lėšomis apskaita;
·        Lėšų užsakymas per VBAMS sistemą;
·        Sąskaitų faktūrų priskaitymai;
·        Išmokėjimai tiekėjams, atskaitingų asmenims, komandiruočių avansai;
·        Banko operacijų apskaita, mokėjimo pavedimų parengimas.
·        Nustatytų apskaitos registrų sudarymas, analitinės apskaitos sutikrinimas pagal Didžiosios knygos sąskaitas ir kitas dimensijas;
·        Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

·        Aukštasis universitetinis arba aukštasis koleginis išsilavinimas.
·        Apskaitos, finansų ar ekonomikos studijų krypties išsilavinimas arba ne mažesnė kaip 2 metų buhalterinio darbo patirtis.
·        Su biudžetinio, projektų finansavimo, susijusių teisės aktų žinojimas bei mokėjimas juos savarankiškai studijuoti ir pritaikyti savo darbe.
·        Geri darbo kompiuteriu ir informacinėmis sistemomis įgūdžiai.
·        Asmeninės savybės: atsakingumas, darbštumas, atidumas, sąžiningumas, pareigingumas, analitinis mąstymas, noras dirbti ir tobulėti.

Įmonė siūlo:

·      Darbą draugiškame kolektyve;
·      Galimybę kelti kvalifikaciją ir tobulėti;
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1800 - 2200

Дополнительная информация: Siūlomas atlyginimas: 1800 – 2200 Eur (neatskaičius mokesčių). Konkretus atlyginimas siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
    A. Mickevičiaus g. 7

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Indrė Kubilienė
837327293

Вебсайт компанииhttp://www.lsmu.lt

Похожие объявления о вакансиях

Lygių galimybių koordinatoriaus pareigoms eiti (0,5 et. krūviu)
Kaunas
€ 1133 – 1700
Срок: 2024.05.11
Vyresnysis IT specialistas
VšĮ KAUNO MIESTO POLIKLINIKA
Kaunas
€ 2300 – 2300
Срок: 2024.05.04
Vyresnysis edukacijos specialistas (-ė)
Kaunas
€ 1500 – 1500
Срок: 2024.05.16
Socialinis darbuotojas, Centro padalinys
Kaunas
Valytoja Policijos komisariate
SOL BALTICS OU Lietuvos filialas
Kaunas
€ 953 – 953
Срок: 2024.05.29
Biuro vadybininkė (-as) - administratorė (-ius)
UAB AV Projects
Kaunas
€ 900 – 1000