684
Tiekimo grandinės vadovas (-ė)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Ilgalaikės tiekimo grandinės strategijos kūrimas, vystymas, optimizavimas;
  • Efektyvus tiekimo planavimo bei veiklos užtikrinimas, derybų su pagrindiniais tiekėjais valdymas;
  • Tiekimo alternatyvų plėtrą;
  • Efektyvios atsargų ir sandėlio valdymo strategijos kūrimas, vystymas bei organizavimas;
  • Tiekimo grandinės procesų analizė ir optimizavimo sprendimų paieška, siekiant įgyvendinti nustatytus strateginius tikslus;
  • Galimybių kaštų taupymui ir efektyvumui visoje grandinėje identifikavimas;
  • Efektyvus gamybos apimčių, medžiagų bei pajėgumų poreikio planavimas;
  • Sklandžios vidinės komunikacijos užtikrinimas visuose, su tiekimo grandine susijusiuose, skyriuose;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas; komandos valdymas, ugdymas bei motyvavimas.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 3-5 metų darbo patirtis vadovaujant komandoms, atsakingoms už tiekimo grandinės procesus;
  • Gamybinės įmonės pirkimų, planavimo ir kitų procesų išmanymas būtų didelis privalumas;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina tiekimo grandinės valdymo, logistikos, verslo administravimo ar susijusiose srityse);
  • Sėkminga komandos formavimo ir ugdymo patirtis, stiprūs lyderystės, problemų sprendimų gebėjimai;
  • Gebėjimas paskirstyti darbus bei juos organizuoti, kontroliuoti;
  • Išsamios žinios apie tiekimo grandinės principus, pirkimų procesus, logistikos valdymą ir atsargų kontrolę;
  • Puikūs derybų, bendravimo ir tarpasmeniniai įgūdžiai bei gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su įvairių funkcijų komandomis ir suinteresuotosiomis šalimis;
  • Puikūs MS Office įgūdžiai, patirtis dirbant su ERP sistemomis;
  • Žinios bei supratimas apie LEAN koncepcijas, metodus ir technikas;
  • Puikus šnekamosios ir rašytinės anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Kompetentingus vadovus bei profesionalią patyrusią komandą;
  • LEAN paremtus kasdienio darbo metodus;
  • Profesinio augimo galimybę stiprioje tarptautinėje įmonėje;
  • Į žmones orientuotą ir ilgalaikiais santykiais grindžiamą organizacijos kultūrą;
  • Telefonas pasiteiravimui: 869825711, kontaktinis asmuo Kristina R. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame;
  • Kompetencijas bei darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį 3200-3700 Eur. (atskaičius mokesčius).

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 5300 - 6100

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Office Lean Derybų įgūdžiai Organizavimas

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina .
869825711
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei sėkmingai dirbančiai tarptautinei gamybinei / prekybinei kompanijai, šiuo metu reikalingas (-a) Tiekimo grandinės vadovas (-ė).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Komercijos direktorius
Kaunas
€ 4100 – 6600
Срок: 2024.06.07
Logistikos vadovas
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 4300 – 5300
Срок: 2024.06.04
Didmenos vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 4000 – 9000
Срок: 2024.06.05
Terminalų ir krovos vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 3600 – 5400
Срок: 2024.06.08
Kaunas
€ 5300 – 6100
Ypatingai svarbių klientų pardavimų vadybininkas
Kaunas