407
Lidl Lietuva, UAB
Nekilnojamojo turto priežiūros administravimo specialistas (-ė)

Įžanga
Dinamiški, greiti ir sėkmingi - visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės, logistikos centrai Kaune bei VIlniuje. Ir tai tik pradžia, nes nuolatos augame ir šiuo metu prie Lidl Turto priežiūros administravimo komandos kviečiame prisijungti Nekilnojamojo turto priežiūros administravimo specialistą (-ę) Centrinėje būstinėje Vilniuje.

Darbo pobūdis
  • Nekilnojamojo turto priežiūros sutarčių rengimas ir administravimas
  • Paslaugų konkursų organizavimas, derybos su partneriais
  • Dokumentų administravimas, ataskaitų rengimas
  • Duomenų rinkimas, apdorojimas, sisteminimas ir analizė
  • NT infrastruktūrinių (pastato ir teritorijos valymo) procesų koordinavimas

Reikalavimai kandidatui
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
  • Geros anglų ir/arba vokiečių kalbos žinios (B2 ir aukštesnis lygis)
  • Analitinis mąstymas, operatyvumas, kruopštumas, nuoseklumas, atsakingumas, gebėjimas efektyviai planuoti laiką bei dirbti komandoje

Siūlome
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Lidl dovanų korteles
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1990 - 2280

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Teodoras Mindaugas Ramanauskas
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Вебсайт компанииhttps://karjera.lidl.lt

Похожие объявления о вакансиях

Administratorius (-ė)
MB Margas miškas
Vilnius
€ 1200 – 1300
Срок: 2024.05.19
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 1900 – 2300
Срок: 2024.05.30
Nekilnojamojo turto priežiūros skyriaus vadovas (-ė)
Vilnius
€ 3045 – 3830
Срок: 2024.06.07
Pastatų priežiūros specialistas (-ė)
Vilnius
€ 1990 – 2430
Срок: 2024.06.02
Pardavimų vadybininkas B2B (Darbo sauga)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 1500 – 1500
Срок: 2024.06.05