898
Gardena prekės ženklo didmenos atstovas (-ė) Lietuvoje
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Gardena prekės ženklo pardavimų strategijos palaikymas, vystymas ir įgyvendinimas Lietuvos rinkoje;
  • Nuolatinių santykių su esamais didmeninės prekybos klientais palaikymas bei naujų potencialių klientų paieška;
  • Mokymų ir gaminių pristatymų organizavimas pardavimo partneriams, dalyvavimas parodose;
  • Klientų asortimento formavimas ir priežiūra, kainodara, pardavimo skatinimo priemonių/ akcijų koordinavimas bei naujų gaminių įvedimas į rinką;
  • Rinkos ir konkurentų analizė, savalaikis reagavimas į klientų poreikius/ rinkos pokyčius.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina verslo administravimas, vadyba, inžinerija ir pan.);
  • Būtina panašaus darbo patirtis (prekės ženklo/gaminio atstovavimo, pardavimo, prekės ženklo vystymo ir pan. srityse);
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office);
  • Domėjimasis inžinerijos, elektronikos, technikos naujovėmis;
  • Iniciatyvumas, nuovokumas, puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai, organizaciniai gebėjimai, orientacija į tikslą, gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą tarptautinėje, lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Gerą darbo atmosferą ir draugišką, jaunatvišką bei intelektualų kolektyvą̨;
  • Vadovo ir kolektyvo palaikymą įgyvendinant idėjas bei iniciatyvas;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus;
  • Priklausomai nuo patirties ir turimos kompetencijos fiksuotą atlyginimą 2400-2800 Eur (bruto) bei motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų, įmonės automobilį.

Kontaktinis asmuo Rasa (numeris pasiteiravimui: +37066226455). Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2400 - 2800

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Rasa .
+37066226455
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė UAB Husqvarna Lietuva, priklausanti Husqvarna Group, daugiau nei 20 metų rinkai tiekianti profesionalią, modernią, itin aukštos kokybės techniką miškų, sodų ir parkų priežiūrai, plečiant Gardena divizijos prekės ženklo pardavimus ir stiprinant pozicijas rinkoje, į profesionalią komandą Kaune kviečiamas (-a) Gardena prekės ženklo didmenos atstovas (-ė) Lietuvoje.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Virtuvės darbininkas (-ė)
Užsakymų administratorė
UAB "Faberis"
Kaunas
€ 1800 – 2400
Срок: 2024.06.08
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Sales Specialists (Kaunas or Vilnius)
CV-Online Recruitment
Vilnius
€ 2000 – 2500
Срок: 2024.06.03
Didmenos vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 4000 – 9000
Срок: 2024.06.05
Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
Литва
€ 8000 – 12000