356
Inžinierius chemikas
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Vandens paruošimo, kokybės gerinimo įrangos bei inžinerinių sprendimų parinkimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas ir jų pristatymas užsakovams;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Kvalifikuota klientų konsultacija techniniais klausimais.

Reikalavimai:

  • Chemijos inžinerijos išsilavinimas;
  • Inžinerinė patirtis vandens paruošimo ir kokybės gerinimo sprendimuose;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Komunikbilumas, gebėjimas išlaikyti ilgalaikius profesinius ryšius su klientais;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Geri darbų planavimo, paskirstymo bei kontrolės įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, perspektyvų, dinamišką darbą tarptautinės kompanijos aplinkoje;
  • Mokymus, geras darbo ir atlygio sąlygas;
  • Darbo automobilį bei visas darbui reikalingas priemones;
  • Socialines garantijas.
Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis atskaičius mokesčius 1300 - 2000 €.

Telefonas pasiteiravimui: +37061523202, kontaktinis asmuo Asta. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2100 - 3300

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Asta .
+37061523202
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei - tarptautinei kompanijai, tiekiančiai aukštos kokybės įrangą pramonės įmonėms, katilinėms, kogeneracinėms jėgainėms ir vandens paruošimo stotims bei atliekančiai garantinį ir pogarantinį įrenginių aptarnavimą, šiuo metu darbui Kaune ieškomas Inžinierius chemikas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Kaunas
€ 2100 – 3300
Срок: 2024.07.03
Inžinerinio skyriaus asistentas (-ė) - laborantas (-ė)
Kaunas
€ 1500 – 1900
Срок: 2024.07.07
Gamybos vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 2600 – 3500
Срок: 2024.06.22
Gamybos planavimo koordinatorius (-ė)
FL Technics
Kaunas
€ 1405 – 1700
Срок: 2024.06.28
KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė) KAUNO RAJ. | I-V, 8:00-17:00 VAL.
BIURO
Kaunas
€ 2000 – 2460
Срок: 2024.07.05
Kaunas
€ 5000 – 6000
Срок: 2024.06.30