743
Eksporto projektų vadovas (gamybinė kompanija)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Atstovaujame tarptautiniu mastu veikiančią pažangią, nuolat augančią farmacijos kompaniją, kuri kuria ir gamina natūralius farmacinius preparatus - maisto papildus, vaistus bei produktus, skirtus grožio puoselėjimui. Kompanija didelį dėmesį skiria naujausioms gamybos technologijoms, didžiąją gaminamos produkcijos dalį eksportuoja į V. Europos, Skandinavijos šalis bei Artimųjų Rytų rinkas.

Šiuo metu kompanija į savo komandą Vilniuje kviečia kūrybingą, nebijantį iššūkių ir pozityviai nusiteikusį

EKSPORTO PROJEKTŲ VADOVĄ

Darbo pobūdis:
• naujų klientų paieška kontraktinės gamybos paslaugoms (Vakarų Europos ir Skandinavijos šalys), santykių užmezgimas ir plėtojimas;
• potencialių klientų analizė, jų atranka;
• kompanijos interesų atstovavimas susitikimuose su klientais ir tarptautinėse parodose;
• dalyvavimas metiniuose konkursuose;
• komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybos;
• projektų / užsakymų įgyvendinimo koordinavimas ir jų administravimas (tarpininkavimas tarp kontraktinės gamybos kliento ir gamybos, logistika, iškilusių problemų sprendimas).

Reikalavimai kandidatui:
• aukštasis išsilavinimas;
• didesnė nei 5 metų pardavimų patirtis užsienio rinkose;
• lyderystės gebėjimai;
• puikus anglų k. mokėjimas (kitų kalbų mokėjimas būtų didelis privalumas);
• imlumas naujai informacijai ir gebėjimas dirbti su dideliu informacijos kiekiu;
• puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
• lankstumas, greita orientacija ir kritinis mąstymas.

Kompanija siūlo:
• įdomų, itin dinamišką ir ilgalaikį darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
• galimybę prisidėti prie strategiškai svarbių kompanijos sprendimų;
• profesinio tobulėjimo ir realias karjeros galimybes;
• puikias darbo sąlygas bei patrauklų darbo užmokestį (orientaciniai nuo 3300 Eur bruto).

Laukiame nuorodos į Jūsų LinkedIn profilį arba CV su prierašu "Eksporto projektų vadovas".
Jūsų duomenų konfidencialumą garantuojame.

Nova Lux management solutions
Platesnė informacija - atrankos konsultantė Diana Galickienė
Tel.: +370 652 77181
El. paštas: diana@novalux.lt
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3300

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 B2B pardavimai Pardavimų valdymas Eksportas Eksporto koordinavimas

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Diana Galickienė
+370 652 77181
Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.
Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt
Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043
Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Вебсайт компанииhttp://www.novalux.lt

Похожие объявления о вакансиях

Product Owner (RISE-1)
RSI Europe, UAB
Vilnius
€ 4200 – 6000
Срок: 2024.06.20
Nekilnojamojo turto valdymo skyriaus vedėjas (-a)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 3200 – 3200
Срок: 2024.06.15
Mažmeninės prekybos direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 5800 – 6500
Срок: 2024.07.06
Automobilių parko priežiūros ir nuomos skyriaus vadovas (-ė)
Tokvila, UAB
Vilnius
€ 4000 – 4800
Срок: 2024.06.26
Techninis pardavimo vadybininkas
PRIMUM ESSE klientas
Vilnius
€ 3000 – 4500
Срок: 2024.07.10
Produkto vadovas (-ė)
Vilnius
€ 2500 – 3300
Срок: 2024.06.16