2142
Skrydžių valdymo sistemos priežiūros skyriaus inžinierius (-ė) mokinys (-ė)
Oro navigacija, AB

Reikalavimai

  • Aukštasis technologijos mokslų srities išsilavinimas (kompiuterių mokslų, elektronikos inžinerijos, informacinių technologijų)
  • Elektronikos, kompiuterinių žinių, informacinių technologijų teorinės žinios
  • Išmanyti informacinių sistemų, technologinių sistemų, kompiuterinių tinklų, tinklinės bei duomenų perdavimo įrangos veikimo principus, technologijas
  • Išmanyti informacinių sistemų (taikomųjų programų), veikiančių UNIX/Linux, Windows operacinių sistemų aplinkoje administravimo bei priežiūros principus
  • Geras supratimas virtualizacijos konceptų ir principų. Patirtis su virtualizuotomis aplinkomis (VMWare)
  • Informacinių technologinių sistemų arba elektronikos įrenginių diegimo, paleidimo, valdymo, eksploatavimo ar remonto patirtis (praktiniai įgūdžiai) privalumas
  • Gebėjimas kurti techninę dokumentaciją (schemos, brėžiniai) šiuolaikinėmis technologinėmis priemonėmis privalumas
  • Puiki lietuvių klaba
  • Gerai mokėti anglų klabą (žodžiu ir raštu)

Darbo pobūdis

  • Kartu su komanda atlikti regiono, aerodromo ir prieigų skrydžių valdymo sistemų, garso ir vaizdo įrašymo sistemų, skrydžių vadovų treniruoklių įrangos priežiūros, diegimo, remonto darbus
  • Nagrinėti komandos prižiūrimų sistemų veikimą, sutrikimus, siūlymus sistemų funkcinius bei technologinius pakeitimus
  • Kartu su komanda diegti skrydžių valdymo, skrydžių vadovų treniruoklių, garso ir vaizdo įrašymo technologines sistemas, jų funkcinius ir technologinius pakeitimus
  • Atlikti saugos vertinimus, rengiant ir tvarkant saugos dokumentaciją
  • Dalyvauti inžinieriaus kasdieninėje veikloje, stebėti ir mokytis kaip vykdomi darbai, dalyvauti mokymuose, praktiniuose užsiėmimuose, pagal kompetenciją dalyvauti įmonės projektuose

Įmonė siūlo

  • Motyvuojančią ir augimą skatinančią darbo aplinką aviacijos sektoriaus bendrovėje
  • 22 darbo dienas kasmetinių atostogų bei papildomas apmokamas atostogų dienas
  • Papildomą darbo užmokesčio dydžio kasmetinių atostogų išmoką, pasirinkus ne mažiau nei 10 d. d. atostogų
  • Papildomus sveikatos, investicinio gyvybės bei nelaimingų atsitikimų draudimus
  • Nemokamą parkavimą, elektromobilių įkrovimo stotelę
  • Bendrovės darbuotojams (ir šeimų nariams) skirtus renginius, nuolatinį darbo aplinkos kokybės gerinimą
  • Skiepus nuo erkinio encefalito (dirbantiems lauke)
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 2200

Дополнительная информация: Siūlomas darbo užmokestis bandomuoju laikotarpiu – 2000,00 eurų per mėnesį (neatskaičius mokesčių), po bandomojo – 2200,00 eurų per mėnesį (neatskaičius mokesčių)

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Balio Karvelio g. 25

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Linux VMWare

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Aurelija Gricė
+370 706 94 532
Esame Oro navigacija sertifikuota Europos oro navigacijos paslaugų teikėja. Teikiame oro eismo valdymo, ryšių, navigacijos ir stebėjimo bei oro navigacijos informacijos paslaugas visoje Lietuvos Respublikos oro erdvėje, taip pat virš teritorinių vandenų bei Baltijos jūros oro erdvės, kuri įeina į Vilniaus skrydžių informacijos regioną. Mylime aviaciją ir viską, kas su ja susiję, kasdien užtikriname saugius skrydžius Lietuvos padangėje. Dirbdami tokį atsakingą darbą nuolat kuriame, palaikome bei tobuliname motyvuojančią ir augimą skatinančią darbo aplinką.

Вебсайт компанииhttp://www.ans.lt

Похожие объявления о вакансиях

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1500 – 1900
Срок: 2024.06.26
Jaunesnioji IT paslaugų produktų vadovė (-as)
Blue Bridge grupė
Vilnius
€ 1600 – 2150
Срок: 2024.07.10
Pardavimo inžinierius
PRIMUM ESSE klientas
Vilnius
€ 2800 – 3500
Eismo duomenų analitikas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1575 – 2365
Срок: 2024.06.22
PROCESS ANALYST
INTERSURGICAL, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2600