277
Lidl Lietuva, UAB
Parduotuvės vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) Salininkuose

Įžanga
Rutinos LIDL tikrai nėra mūsų darbuotojai kasdien atlieka skirtingus darbus. Todėl ieškome tų, kurie mėgsta dinamišką darbą ir nori kartu su visa komanda dirbti klientų labui.
Darbo pobūdis
  • Prekybos veiklos parduotuvėje organizavimas ir koordinavimas
  • Vadovavimas parduotuvės darbuotojams
  • Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas
  • Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas
  • Prekių užsakymas
Reikalavimai kandidatui
  • Gali dirbti pamainomis nuo 5:30 iki 14:30 val. ir nuo 14:00 iki 22:30 val.
  • Profesinis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • 1-2 metų darbo patirtis (nebūtinai prekybos srityje)
  • Geri organizaciniai ir komandinio darbo igūdžiai
  • Gebėjimas prisiimti atsakomybę
  • Orientacija į klientą ir rezultatus
  • Noras dirbti ne tik vadovaujamą, bet ir fizinį darbą
Siūlome
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Iki 4 savaičių trunkančius teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui
  • Karjeros galimybes
  • Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Anonimines ir nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • LIDL dovanų kortelės
  • Kuro kortelę asmeniniam naudojimui
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1635 - 2160

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
Контактное лицо
Tatjana G.
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Вебсайт компанииhttps://karjera.lidl.lt

Похожие объявления о вакансиях

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1500 – 1900
Срок: 2024.06.26
Sports Trader
ENTAIN
Vilnius
€ 1700
Срок: 2024.06.27
Telemarketingo pardavimų vadybininkas (-ė)
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 1500 – 3700
Срок: 2024.06.22
Mokymų treneris (-ė)
Mano būstas, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2300
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)
Oro guru UAB
Vilnius
€ 1100 – 1350