49
Technologas (-ė) UAB "Plungės duona"
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Gaminamų produktų atitikimo etalonui užtikrinimas.
Receptūros, technologinio proceso gamyboje užtikrinimas.
Dalyvavimas naujų produktų kūrimo grupės darbe.
Žaliavų normų nustatymas.

Reikalavimai

Aukštasis technologinis išsilavinimas (pageidautina maisto technologijos srityje).
Panašaus darbo patirtis - privalumas.
Anglų žinios (pagrindai - būtini).
Rusų kalbų žinios - privalumas.
Puikūs planavimo įgūdžiai, organizaciniai gebėjimai.
Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas.
Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės klausimas sprendžiamas atskirai.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus!

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1200 - 1500

Дополнительная информация: Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

Место работы

    Plungė, Telšių apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Personalo skyrius

„Vičiūnų grupė“ – viena stambiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Verslo aukštumas pasiekti mums leido aukščiausi kokybės standartai, nuosekli gamybos plėtra bei modernizacija, draugiškas kolektyvas ir jo įsitraukimas kasdieniame darbe. Visose mūsų gamybos įmonėse plėtojama vakarietiška maisto saugos ir kokybės kultūra – ji užtikrina ne tik gaminių kokybę vartotojams, bet ir saugias, šiuolaikiškas darbo sąlygas darbuotojams.

Вебсайт компанииhttp://www.viciunaigroup.eu/