43
Gamybos darbininkai (-ės)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų augančio kolektyvo Vičiūnų grupės fabrikuose Plungėje.

Maisto produktų gamyba, fasavimas, pakavimas ir kiti darbai gamyboje.
Darbas dieninėmis arba dieninėmis ir naktinėmis pamainomis:
Dieninė pamaina (2 darbo dienos 7-19 val., 2 laisvos dienos)
Dieninė ir naktinė pamaina (2 darbo dienos 7-19 val., 2 laisvos dienos, 2 naktinės pamainos 19-7 val.).

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis - privalumas.
Atsakingumas, sąžiningumas, greita reakcija.

Įmonė siūlo

Vieną didžiausių darbo užmokesčių regione.
Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kartenos, Narvaišių ir aplinkinių vietovių (susidarius grupei žmonių bus organizuojami ir nauji maršrutai).
Nemokamą maitinimą pamainos metu.
Patogų slenkantį darbo grafiką.
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1136

Дополнительная информация: Darbo užmokestis nuo 750 Eur į rankas.

Место работы

    Plungė, Telšių apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
Контактное лицо
Personalo skyrius
844873301

„Vičiūnų grupė“ – viena stambiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Verslo aukštumas pasiekti mums leido aukščiausi kokybės standartai, nuosekli gamybos plėtra bei modernizacija, draugiškas kolektyvas ir jo įsitraukimas kasdieniame darbe. Visose mūsų gamybos įmonėse plėtojama vakarietiška maisto saugos ir kokybės kultūra – ji užtikrina ne tik gaminių kokybę vartotojams, bet ir saugias, šiuolaikiškas darbo sąlygas darbuotojams.

Вебсайт компанииhttp://www.viciunaigroup.eu/