39
FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Vičiūnų grupės Rytų regiono įmonių:
• finansinių ataskaitų bei rodiklių kontrolė ir analizė;
• trumpalaikių bei ilgalaikių veiklos planų vykdymo kontrolė bei analizė;
• finansinių ataskaitų sudarymo proceso bei įrankių palaikymas bei vystymas;
• finansinių ataskaitų rengimas ir teikimas grupei;
• proaktyvi komunikacija regione ir grupėje.

Reikalavimai

• aukštasis išsilavinimas (privalumas-finansų, matematikos, vadybos srityse);
• geros rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
• ne mažiau kaip 2 metų darbo patirtis analogiškoje pozicijoje (privalumas – audito bendrovėje);
• geri excel įgūdžiai (privalumas – patirtis dirbant su su didelėmis duomenų struktūromis);
• atsakingumas, konkretumas, kruopštumas bei savarankiškumas.

Įmonė siūlo

• įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
• profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
• modernią darbo aplinką strategiškai patogioje Kauno vietoje su vaizdu į senamiestį;
• socialines garantijas.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2200

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
    Karaliaus Mindaugo pr. 38, Kaunas

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Excel MS Office MS Teams

Языки

  •  Русский
Контактное лицо
Personalas Vičiūnai Group

Jau teko padirbėti ne vienoje įmonėje ar net šalyje, bet darbo aplinkoje pritrūko kažko, ką pavadintumėte savu ir įkvepiančiu? O gal, priešingai – dirbdami Lietuvos rinkoje pasigedote aistros naujovėms, globalaus mąstymo ir rūpesčio viskam, kas mus palaiko sveikus ir padeda džiaugtis gyvenimu? Svajojote apie darbą, kuriame vertinami drąsūs, jaunatviški ir iniciatyvūs protai? Dairotės veržlaus darbdavio, gebančio savo produktais užkariauti pasaulį? Tuomet kviečiame prisijungti prie „Vičiūnų grupės“. Čia rasite ambicingų iššūkių kupiną karjeros kelią, visuomet palaikančią komandą, o tobulėsi septynmyliais žingsniais!

Вебсайт компанииhttp://www.viciunaigroup.eu/