63
Projektų inžinierius (-ė)
GALIO GROUP, UAB

Darbo pobūdis:

  • Darbas komandoje su projektų ir statybos vadovais įgyvendinant nekilnojamojo turto projektus;
  • Dalyvavimas rengiant projektų planus, grafikus, biudžetus ir pan.;
  • Statybos dokumentų tvarkymas;
  • Medžiagų ir darbų kiekių skaičiavimas;
  • Sprendinių optimizavimas;
  • Konkursinės medžiagos rengimas;
  • Rangovų paieška nekilnojamojo turto projektų įgyvendinimui;
  • Medžiagų ir rangos darbų kainų analizė;
  • Derybų dėl kainos vedimas;
  • Rangos sutarčių derinimas;
  • Sutarčių priežiūra, kad darbai būtų vykdomi taip, kaip numatyta;
  • Statybinių defektų dokumentacijos kuravimas garantinio laikotarpio metu;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas statybos srityje;
  • Bent 1-erių metų patirtis projektų įgyvendinimo srityje;
  • Techninių detalių išmanymas;
  • Brėžinių skaitymas, gebėjimas naudotis AutoCAD programa;
  • Noras augti ir tobulėti;
  • Iniciatyvumas, nuovokumas, atsakingumas, pareigingumas;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą augančioje nekilnojamojo turto vystymo kompanijoje;
  • Galimybę dirbti su didelės apimties projektais;
  • Darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje.

Susidomėjusius prašome savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką su nuoroda „Projektų inžinierius (-ė)“ siųsti iki 2021 11 01 d. Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2300

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Dagnė Švitraitė