40
Makita Oy Lietuvos filialas
Jaunesnysis įrankių serviso meistras (-ė)

Japonijos korporacija Makita sėkmingai vysto veiklą jau daugiau nei šimtmetį. Per tą laiką įsteigtos verslo atstovybės net 50-yje pasaulio šalių. Lietuvoje Makita atstovybė įsteigta 2017 metais. Siekiant greitai ir kokybiškai atlikti Makita įrankių techninę priežiūrą, nuo 2018 Vilniuje atidarytas Makita gamyklinis Serviso centras. Nepraleisk galimybės dar šiais metais prisijungti prie pasaulinio lygio tarptautinės kompanijos ir įgyti naudingos patirties.

Darbo pobūdis:
• Elektrinių įrankių ir įrangos su vidaus degimo varikliais remonto darbai
• Garantinis ir pogarantinis Makita įrangos aptarnavimas

Reikalavimai:

• Bendras supratimas apie elektromechaniką
• Elektronikos pagrindai
• Žingeidumas

Privalumai:
• Profesinis techninis išsilavinimas
• Panašaus darbo patirtis
• Anglų kalba

Mes Jums siūlome:
• Šiuolaikiškas darbo sąlygas
• Pastovų profesinį tobulėjimą

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1320 - 1576

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Neringa Kepežinskienė