16
UAB VIKSAS
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
UAB VIKSAS
UAB VIKSAS

UAB VIKSAS

Reikalavimai

  • Puikūs pardavimo įgūdžiai
  • Darbštumas, imlumas, komunikabilumas,
  • Domėjimasis vyno ir maisto kultūra

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas klientų aptarnavimas gurmaniškų produktų parduotuvėje
  • Prekių likučių sekimas ir užsakymas
  • Prekių priėmimas
  • Darbas su kasa
  • Tabelių sudarymas
  • Tvarkos palaikymas
  • Darbo vieta: Zarasų g.5
  • Kandidatuokite "Siųsti CV"

Įmonė siūlo

  • Priedus priklausančius nuo pardavimų
  • Visas socialines garantijas
  • Galimybę tobulėti
  • Apmokymus, tobulinimosi kursus, karjeros galimybę
  • Žinių apie gėrimų ir maisto kultūrą bagažas
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1200 - 1600

Дополнительная информация: Specialios kainos įsigyjant įmonės produkciją.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
  • Гибкий график

Навыки:

 MS Office

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina Gumuliauskienė
+37065200485

Įmonė UAB VIKSAS įsikūrusi 2007 m. Pagrindinė įmonės veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais. Visus produktus kruopščiai atsirenkame ir vežame iš įvairių pasaulio kampelių, mažų ūkių. Mūsų parduotuvėse "Vynopolis" rasite per 300 rūšių vyno, tekilos, kalvadoso, brendžio, konjako, maisto derančio prie šių gėrimų (sūrio, mėsyčių, sraigių, saldumynų ir t.t.), įvairių aksesuarų.

Вебсайт компанииhttp://www.vynopolis.lt