60
Klaipėdos kredito unija
KREDITŲ VADYBININKAS (-Ė)

Darbo aprašymas:

Jeigu tu esi drąsus, mėgsti iššūkius, turi noro nuolat tobulėti ir nenori gaišti savo gyvenimo laiko. Tu esi mums reikalingas! Nes Klaipėdos kredito unija pasiruošusi suteikti Tau visas verslo ir fizinių asmenų kreditavimo kompetencijas, praplėsti tavo akiratį pramonės, statybų, prekybos, ūkininkavimo ir kitose verslo sektoriuose. Aišku, kad kiekvienas puikiai atliktas darbas turi būti atitinkamai įvertintas😉 Domina?, Laukiame Tavo gyvenimo aprašymo😉

  • Aktyvi fizinių ir juridinių klientų paieška;
  • "Šaltų" skambučių darymas;
  • Klientų kreditavimas;
  • Susitikimai su potencialiais ir esamais klientais.
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas, kokybiškas aptarnavimas ir konsultavimas;
  • Kreditų išdavimo dokumentacijos tvarkymas;
  • Esamo ir sukaupto paskolų portfelio administravimas.

Reikalavimai:

  • Pagrindinis reikalavimas kolegai, turėti didžiulę motyvaciją tapti kreditavimo srities profesionalu;
  • Drąsa, veržlumas ir nustatyto tikslo siekimas;
  • Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Greitas naujos informacijos įsisavinimas;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti savo darbą ir savarankiškai dirbti;
  • Aukštasis universitetinis vadybinis, ekonominis, finansinis ar verslo administravimo išsilavinimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas suprasti finansines ataskaitas ir įvertinti įvairias rizikas; (privalumas)
  • Darbo bankiniame/draudimo/ telekomunikacijų sektoriuje patirtis (privalumas);
  • Gebėjimas suprasti ir kalbėti anglų ir/arba rusų kalbomis (privalumas).

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimas Bruto nuo 1450 iki 2000 eur;
  • Priedai priklausantys nuo pasiektų rezultatų.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1450 - 2000

Дополнительная информация: Priedas prie atlyginimo priklauso nuo nustatytų pasiektų rezultatų.

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва
    S. Šimkaus g. 6, Klaipėda

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Русский
Контактное лицо
Aleksandr Belozerskij
+37068210781

Klaipėdos kredito unija – kooperaciniais tikslais veikianti finansų įstaiga, įsteigta 2010 m. Bendrovė priklauso didžiausiai Lietuvoje centrinei kredito unijos grupei, kuri vienija 45 Lietuvos kredito unijas. Pagrindinės Klaipėdos kredito unijos tiekiamos paslaugos yra: fizinių ir juridinių narių kreditavimas, vietiniai ir tarptautiniai pavedimai, mokėjimo kortelės, taupymo produktai ir kt. Pagrindiniai įmonės tikslai yra patenkinti mūsų narių poreikius, užtikrinti profesionalų turimų produktų ir paslaugų suteikimą bei palaikyti aukščiausią aptarnavimo lygį.

Похожие объявления о вакансиях

Apskaitininkė (-as)-buhalterė (-is)
Noriu personalo sprendimų grupė
Klaipėda
€ 1500 – 2100
Срок: 2024.05.05
Užsakymų vadybininkas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Klaipėda
€ 1575 – 2365
Срок: 2024.04.20
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Срок: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Срок: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718