42
PARDUOTUVĖS SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A) EKSPOZICIJOS PRIEŽIŪROS SKYRIUJE
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Reikalavimai darbuotojui

  • būtinos žinios apie mažmeninės prekybos organizavimą
  • būtina patirtis darbo su komanda (nuo 15 asmenų)
  • vadovaujamojo darbo patirtis
  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas
  • gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus
  • gebėjimas priimti atsakomybę už savo ir komandos rezultatus

Darbo pobūdis

  • efektyviai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbą (15-20 asmenų komanda), jog būtų užtikrintas kokybiškas ir mandagus klientų aptarnavimas
  • užtikrinti skyriui iškeltų tikslų įgyvendinimą
  • rūpintis personalo ugdymu ir motyvavimu
  • slenkantis darbo grafikas

Įmonė siūlo

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje
  • priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus, Jūsų ir komandos papildomas pastangas bei iniciatyvas (veikia motyvacinė programa), ypatingą klientų aptarnavimą
  • darbo vietą PLC „MEGA“
  • karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
  • visas sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties prekybos srityje
  • gerovės paketą: sisteminiai ir individualūs mokymai
  • darbuotojų nuolaidų kortelės, dovanos švenčių proga ir kt.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1500

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Ignė K.
+37065633075

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/

Вебсайт компанииhttp://www.keskosenukai.com

Похожие объявления о вакансиях

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)
Liudo Įrankiai, UAB
Kaunas
€ 1800 – 2500
Срок: 2024.05.11
Gamybos operatoriai
AZ-Pack, UAB
Kaunas
€ 1900 – 2900
Срок: 2024.04.20
DISPEČERĖ (-IS) TINKLO VALDYMO SKYRIUJE
Ignitis Group
Kaunas
€ 2022 – 3033
Срок: 2024.04.24
Gamybos darbuotojas - meistras
Hansa Flex Hidraulika, UAB
Kaunas
€ 1650 – 2100
Срок: 2024.05.06
GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė) | LAISVI SAVAITGALIAI!
BIURO
Kaunas