51
First Logistics UAB
PARDAVIMŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

Darbo aprašymas

Ši pozicija yra skirta ambicingiems žmonėms, kurie turi patirties ekspedicijos srityje bei pardavimų procesuose. Susisieksime tik su patirties turinčiais kandidatais.

Reikalavimai

• Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą.
• Esate organizuotas ir mokate rasti bendrą kalbą su klientais.
• Anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba privalumas).
• Gebate dirbti kompiuteriu.
• Mokate planuoti darbus, susidėlioti užduotis ir nusistatyti prioritetus.
• Profesionalus požiūris į darbą.
• Gebėjimas valdyti didelį informacijos kiekį, bei analitinis mąstymas.
• Esate kruopštus, savarankiškas, gebate sutelkti dėmesį ir kokybiškai bei laiku atlikti užduotis.
• Sėkmingai komunikuojate su aplinkiniais žmonėmis.
• Greitai įsisavinate naują informaciją.

Darbo pobūdis

• Pagalba pardavimų vadovui.
• Santykių palaikymas su pardavimų vadovo klientais.
• Verslo valdymo sistemos priežiūra.
• Derybos, ilgalaikio bendradarbiavimo vystymas.
• Informacijos suvedimas į klientų duomenų bazę.

Įmonė siūlo

• Darbą ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje su aukščiausiais veiklos standartais.
• Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes.
• Profesionalų, jauną ir draugišką, bendro tikslo siekiantį kolektyvą, kuris dalijasi patirtimi ir geriausiomis praktikomis.
• Stabilų atlyginimą, bei nuo darbo rezultatų priklausančią priedų sistemą.
• Visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas.
• Laisvę pasirinkti kaip norite siekti ir įgyvendinti tikslus, atvirą idėjoms aplinką.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1635

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва
    Dubysos g. 25A, Klaipėda

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Office MS Outlook MS Excel Salesforce

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
  •  Русский
Контактное лицо
Nedas Šukys

UAB ,,First Logistics” - daugiau nei 10 metų sėkmingai veiklą vystanti, lietuviško kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – krovinių konteineriuose transportavimo organizavimas, dalinių krovinių ir siuntų oru gabenimas.

Вебсайт компанииhttp://logistics.1l-group.com