64
Darbininkas tiltų statybos aikštelėje
YIT Lietuva, UAB

IEŠKOME DARBININKO TILTŲ STATYBOS AIKŠTELĖJE SU SUVIRINTOJO KVALIFIKACIJA

Reikalavimai:

  • Suvirintojo kvalifikacija (gali būti tik pradmenys).

Darbo pobūdis:

  • Klojinių montavimas;
  • Armatūros surinkimas;
  • Betonavimo darbai.

Siūlome:

  • Atsakingą darbą stabilioje įmonėje;
  • Darbą draugiškoje komandoje;
  • Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Atlyginimą nuo 1100 Eur į rankas (priklausomai nuo darbo rezultatų ir dirbto laiko).

Siųskite savo CV su nuoroda „Darbininkas tiltų statybos aikštelėje“ arba susisiekite telefonu
+370 600 10181.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1752

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
HR .
+370 600 10181

UAB „YIT Lietuva" Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, kurios sėkmę lemia kvalifikuoti darbuotojai, aukšta darbų kokybė.

Вебсайт компанииhttp://www.yit.lt