65
Emironas, UAB
FINANSININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas;
  • Darbuotojų įdarbinimas ir atleidimas;
  • Teikti mėnesio pabaigos uždarymo ir visas kitas reikalingas valdymo ataskaitas.

Reikalavimai:

  • Aukštojo išsilavinimo ekonomikos, finansų ar buhalterinės apskaitos srityje;
  • Sėkmingos patirties dirbant panašaus pobūdžio darbą;
  • Buhalterinių apskaitos programų išmanymo (patirtis dirbant RIVILĖS programa – privalumas);
  • Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių (Microsoft Office paketas);
  • Anglų kalbos žinios - privalumas;
  • Atsakingumo, analitinio mąstymo, kruopštumo, iniciatyvumo, gerų bendravimo bei darbo organizavimo įgūdžių;
  • Problemų sprendimo įgūdžiai, įskaitant gebėjimą efektyviai išspręsti bet kurią problemą bendradarbiaujant.

Privalumai:

  • Buhalterinio darbo patirtis;
  • Darbas su apskaitos programa RIVILĖ;
  • Darbas prekybos įmonėje.

Įmonė siūlo:

  • Neterminuota darbo sutartis;
  • Įdomų darbą perspektyvioje įmonėje;
  • Atlyginimą 2000 – 3000 Eur (neatskaičius mokesčių).
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 3000

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Kirtimų g.

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
UAB EMIRONAS