349
Sistemų testuotojas (-a)
City Service, UAB

Sistemų testuotojas (-a)City Service, UAB

Mes siūlome:

• Darbą perspektyviausioje šios srities įmonėje.
• Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus testavimo srityje;
• Galimybę kurti naujoves;
• Plačias asmeninio augimo ir tobulėjimo galimybės;
• Lankstų darbo grafiką ir nuotolinę darbo vietą.

Darbo pobūdis

• Darbas informacinių sistemų kūrimo projektų komandoje;
• Testavimo planų, scenarijų ir atvejų paruošimas;
• Rankinio ir automatizuoto testavimo vykdymas;
• Testavimo rezultatų analizė, neatitikimų identifikavimas ir jų ištaisymo eigos kontrolė;
• IS atitikimo keliamiems kokybės reikalavimams tikrinimas;
• Klientų, sistemos vartotojų konsultavimas, mokymas.

Reikalavimai:

• Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
• Turėti patirties programinės įrangos testavimo / QA srityje (1-2 metai);
• MSSQL duomenų bazių žinios;
• Patirties dirbant su specifikacijomis ir technine dokumentacija;
• Patirtis dirbant su automatinio testavimo įrankiais;
• Geri darbo kompiuteriu, Microsoft Office įgūdžiai;
• Analitinis mąstymas, pastabumas, geri bendravimo įgūdžiai;
• Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Похожие объявления о вакансиях

Ekspertas projektui Serbijoje I Tarptautiniai projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Литва
€ 2200 – 2900
Срок: 2022.12.20
Projektų vadovas I Tarptautiniai projektai
Литва
€ 1700 – 2000
Business Analyst, Operations
Western Union Processing Lithuania, UAB
Vilnius

Срок: 2022.06.17
KOMERCIJOS SPECIALISTAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 1250 – 1250
Срок: 2022.06.15
Senior Digital Payments Analyst
Vilnius

Срок: 2022.06.27
Senior Accountant
Vilnius

Срок: 2022.06.25