98
UAB koncernas "ACHEMOS GRUPĖ"
Iždo kreditų ir lėšų valdymo vadovas (-ė)

Reikalavimai:

• Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, verslo administravimo, ekonometrijos ar pan. srityse), CFA sertifikatas – privalumas;
• Daugiau nei 5 metų finansinės/kreditų analizės darbo patirtis;
• Įmonių apskaitos, finansų valdymo bei kontrolės išmanymas;
• Finansinio planavimo žinios/supratimas;
• Analitinis mąstymas, gebėjimas greitai rinkti ir sisteminti informaciją;
• Darbo su finansinėmis institucijomis proceso ir praktikos išmanymas;
• Gebėjimas aiškiai, struktūruotai pateikti informaciją raštu ir žodžiu, formuoti įžvalgas bei pasiūlymus;
• Puikūs derybiniai įgūdžiai;
• Aukšto lygio darbo su MS Excel ir MS PowerPoint įgūdžiai, darbas su kitais analitiniais įrankiais ar programavimas – privalumas;
• Patirtis iždo valdymo srityje (privalumas);
• Puikūs anglų kalbos įgūdžiai.

Darbo pobūdis:

• Vertinti grupės bendrovių finansavimo poreikį, analizuoti ir prognozuoti bendrovių veiklos pinigų srautus, užtikrinti reikiamą likvidumo palaikymą;
• Atlikti finansuojamų bendrovių veiklos ir rizikų analizę bei vertinimą;
• Inicijuoti optimalių finansavimo šaltinių paiešką;
• Vesti derybas ir palaikyti kontaktus su finansinėmis institucijomis, vertinti pasiūlymus;
• Kontroliuoti prisiimtų įsipareigojimų finansavimo sutartyse vykdymą;
• Suprasti ir padėti valdyti finansines rizikas išvestinių finansinių priemonių pagalba;
• Konsultuoti grupės bendroves likvidumo, apyvartinio kapitalo bei investicijų finansavimo klausimais;
• Rengti teikimus ir sprendimų projektus kreditų komisijai bei valdybai;
• Prisidėti prie finansavimo metodikų bei kreditavimo sutarčių rengimo;
• Organizuoti efektyvų laisvų lėšų valdymą;
• Dalyvauti rengiant bendrovių metinius veiklos planus;
• Rengti įvairaus pobūdžio finansines analizes, išvadas bei ataskaitas.

Įmonė siūlo

• Dinamišką ir įdomų darbą vienoje didžiausių verslo grupių Lietuvoje;
• Pažintį su skirtingais verslo sektoriais, tiesioginį bendradarbiavimą su beveik 40 bendrovių vadovybe;
• Betarpišką bendravimą su Lietuvos ir užsienio komerciniais bei instituciniais bankais, be kita ko organizuojant 100+ mln. eurų sindikuotas paskolas;
• Tiesiogiai prisidėti prie stambaus masto tvarumo ir dekarbonizavimo projektų;
• Augti skatinančius profesinius iššūkius;
• Profesionalią ir draugišką komandą;
• Mėnesinį darbo užmokestį nuo 4000 EUR neatskaičius mokesčių (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų) bei papildomą sveikatos draudimą.

(Credit Analyst and Treasury Project Manager)

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4000

Дополнительная информация: sveikatos draudimas

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Vykinto g. 14

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Excel MS Office MS PowerPoint

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Sigita Rudeliene
+37066548327

Koncernas ACHEMOS GRUPĖ yra viena didžiausių verslo grupių Lietuvoje. Jis valdo per 50 įmonių, veikiančių chemijos pramonės, krovos ir logistikos, energetikos, remonto, prekybos, apgyvendinimo ir sveikatinimo paslaugų bei kitose srityse. Vienas svarbiausių mūsų išteklių – profesionalūs ir kompetentingi darbuotojai, patyrę savo srities specialistai. Mes vertiname atsakingus, darbščius ir tobulėti norinčius darbuotojus.

Вебсайт компанииhttp://www.achemosgrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Credit Analyst (Risk Division)
"Swedbank", AB
Vilnius
€ 3350 – 5050
Срок: 2024.04.30
Finansų analitikas (-ė) – komandos vadovas (-ė) (tarptautinė įmonė)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 3000 – 4500
Срок: 2024.05.08
FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)
AKROPOLIS GROUP, UAB
Vilnius
€ 3000 – 4300
Срок: 2024.05.10
Senior Credit Analyst in Corporate Customer Division
Vilnius
€ 3200 – 4800
Срок: 2024.05.07
Vyresnysis kreditų analitikas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4500
Срок: 2024.04.26
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Vilnius
€ 3500 – 4600
Срок: 2024.05.11