42
City Service, UAB
Duomenų apsaugos specialistas (-ė)

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas teisės krypties išsilavinimas;
• Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą išmanymas ir praktinio taikymo patirtis;
• Patirtis įgyvendinant duomenų apsaugos politiką, dalyvavimą ruošiant dokumentus teisiniais klausimais;
• gebėjimas dirbti savarankiškai, organizuotumas, puikūs bendravimo įgūdžiai;
• puikus lietuvių kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu.
• Anglų kalbos mokėjimas
• Privalumas duomenų apsaugos pareigūno sertifikatas.

Darbo pobūdis

• Užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų įgyvendinimą, priežiūrą, pagal numatytus standartus, reikalavimus ir specifikas;
• Užtikrinti, kad duomenų apsauga atitiktų įmonės tikslus ir reikalavimus;
• Analizuoti tvarkomų asmens duomenų procesus, teikti rekomendacijas dėl jų tobulinimo;
• Ruošti ir pagal poreikį atnaujinti su asmens duomenų tvarkymu ir paslaugos teikimu susijusias tvarkas;
• Konsultuoti darbuotojus asmens duomenų apsaugos ir teisiniais klausimais;
• Vykdyti atitikties BDAR vertinimo auditus, užtikrinti auditų metu rastų trūkumų šalinimą;

Jūsų laukia:

galimybė tiesiogiai prisidėti prie įmonės strateginės transformacijos;
profesinio augimo bei karjeros galimybės tarptautinėje įmonių grupėje;
įvedimo programa, naujokų savaitė, mokymai ir kolegos, kurie pasiruošę dalintis žiniomis ir patirtimi;
draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje;
papildomos atostogų dienos priklausančios nuo stažo;
finansinė parama komplikuotos Covid-19 ligos atveju;
bendruomeniškumą skatinantys renginiai ir iniciatyvos;
dovanos asmeninių ir tradicinių švenčių proga;
išskirtiniai nuolaidų pasiūlymai Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 3000

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Excel MS Word

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Vaidotas Misevičius

Mes esame tarptautinė įmonių grupė „City Service“ - pastatų priežiūros rinkos lyderiai Lietuvoje, pirmieji šalyje pasiūlę kompleksinę pastatų ekosistemos priežiūrą ir veikianti jau virš 30 metų. Subūrėme daugiau kaip 1500 darbuotojų komandą, kuri dirba Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Ispanijoje. Savo objektų priežiūrą mums patiki daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai ir komercinių pastatų valdytojai. Mūsų misija - klientų interesų atstovavimas, didinant jų turto vertę bei gerinant gyvenamąją bei darbinę aplinką.

Вебсайт компанииhttp://www.cityservice.eu

Похожие объявления о вакансиях

Personalo valdymo ir ugdymo vyresnysis specialistas
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Срок: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Срок: 2024.05.14
Sandėlininkas – prekių išvežiotojas
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1700 – 2000
Срок: 2024.04.24
Corporate Administrator - Real Assets
Citco Group of Companies
Vilnius
€ 1830 – 2500
Corporate Administrator - Private Equity
Vilnius