52
Lietuvos Respublikos Valstybės Kontrolė
Strateginio valdymo departamento duomenų apdorojimo specialistas (-ė)

Reikalavimai pretendentui

1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;

studijų kryptis – vadyba (arba);

studijų kryptis – viešasis administravimas (arba);

studijų kryptis – ekonomika (arba);

studijų kryptis – statistika (arba);

ARBA:

turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį veiklos planavimo srityje;

2. Turėti gerus darbo Microsoft Office programiniu paketu įgūdžius;

3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;

4. Būti susipažinusiam su statistinės duomenų analizės metodais ir duomenų bazių veikimo principais;

5. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės įstatymu ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais Valstybės kontrolės veiklą;

6. Sugebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;

7. Sugebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą;

8. Išmanyti teisės aktų rengimo ir raštvedybos taisykles.

Darbo pobūdis

1. Renka, kaupia ir apdoroja su priskirta sritimi susijusią informaciją, veiklos stebėsenos rodiklius ir vykdo šių rodiklių lyginamąją analizę;

2. Atlieka priskirtos srities dokumentų įgyvendinimo stebėseną ir pasiektų rezultatų analizę;

3. Pagal surinktus stebėsenos duomenis, atliktas analizes ir įgyvendintus tyrimus, teikia išvadas ir pasiūlymus dėl vykdomos efektyvumo;

4. Rengia teisės aktų projektus ir kitus dokumentus;

5. Konsultuoja priskirtos srities klausimais;

6. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su departamento veikla susijusius pavedimus.

Jei prisijungsi prie mūsų komandos lauks šie privalumai:

1. Gera ir geranoriška atmosfera kolektyve. Profesionalūs ir draugiški kolegos.
2. Išsamūs įvadiniai mokymai naujiems darbuotojams, į darbus įsitraukti padės ne tik priskirtas kuratorius, bet ir visi kolegos.
3. Galimybė dirbti tiek nuotoliniu būdu tiek pačiame Vilniaus centre (Hibridinio darbo modelis).
4. Lankstus darbo grafikas.
5. Dinamiškas darbas.
6. Kvalifikacijos kėlimas.
7. Papildomas sveikatos draudimas.
8. Papildomos laisvos sveikatinimosi dienos.
9. Galimybės „įveiklinti“ savo žinias ir pasisemti naujų.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1104 - 1513

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Pamėnkalnio g. 27
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Excel MS Office

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Taurinta Komarovskė
+37060892296

Вебсайт компанииhttp://www.valstybeskontrole.lt