33
PRAMONĖS ĮRENGINIŲ ELEKTRIKAS (-Ė)
GoDoJob
GoDoJob
GoDoJob

GoDoJob

Darbo pobūdis:

  • Gamybinės linijos elektrinės ir automatinės dalies priežiūra bei remontas;
  • Gamybos įrenginių paruošimas remontui, remontas, paleidimas po remonto;
  • Elektros instaliacijos bei valdymo spintų pajungimo darbai;
  • Dalyvavimas įrengimų profilaktikoje užtikrinant įrengimų savalaikę priežiūrą;
  • Elektros prietaisų ir automatinių linijų tikrinimas, diagnostika;
  • Operatyvus iškilusių techninių problemų bei gedimų sprendimas;
  • Pamaininis darbo grafikas: 2 dieninės - 2 naktinės - 4 laisvos dienos.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Išsilavinimas elektrotechnikos arba automatikos srityje;
  • Gebėjimas skaityti elektros brėžinius ir schemas;
  • Darbo patirtis elektros instaliacijos ir analogiškoje srityje (privalumas);
  • Atsakingumas bei organizuotumas.

Įmonė siūlo:

  • Patikimą ir stabilią darbo vietą didelėje gamybos įmonėje;
  • Galimybe įgyti patirties gamybos įrenginių priežiūros bei remonto srityje;
  • Įdomų ir dinamišką darbo procesą;
  • Kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1200 - 1800

Место работы

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Vaida Anskaitienė
+370 678 84544

GoDoJob - įdarbinimo partneriai užtikrintai karjerai ir efektyviai plėtrai.

GoDoJob klientas - gamybos įmonė, medienos perdirbimo pramonėje dirbanti nuo 1994 metų. Įmonėje nuolat skatinama darbuotojų iniciatyva, siūlomas atsakingas ir įdomus darbas, atveriamos karjeros perspektyvos.

Вебсайт компанииhttp://www.godojob.lt