48
Personalo projektų vadovas (-ė) HEADEX GROUP ADMINISTRACIJOJE KLAIPĖDOJE
Headex UAB
Headex UAB
Headex UAB

Headex UAB

Tapk MŪSŲ komandos nariu!

Motyvuota HEADEX GROUP komanda Klaipėdos administracijoje ieško naujo nario, norinčio užimti PERSONALO PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS) pareigas. Mes ieškome žmogaus, kuris dega noru dirbti personalo valdymo srityje, ieško ir priima naujus iššūkius!

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • užtikrinti tinkamą darbuotojų atrankos eigą projektuose;
  • koordinuoti įdarbinimo procesus;
  • generuoti idėjas dėl kandidatų pritraukimo ir atrankos eigos gerinimo;
  • komunikuoti su klientais;
  • spręsti darbuotojų problemas projektuose;
  • vykdyti finansinių rodiklių monitoringą.

Reikalavimai:

  • turite projektų vadovo ir/arba organizacinio darbo patirties (personalo, logistikos, gamybos srityje būtų pranašumas);
  • gerai kalbate rusų kalba (pageidautina B2/C2);
  • kalbate anglų kalba (pageidautina B1);
  • puikiai planuojate savo laiką;
  • mėgstate iššūkius;
  • esate komunikabilus ir orientuotas į rezultatą;
  • gebate išklausyti, patarti, profesionaliai reprezentuoti kompanijos paslaugas;
  • turite vairuotojo pažymėjimą.

Mes siūlome:

  • energingą ir rūpestingą komandą;
  • vertingą patirtį dirbant su užsienio rinkomis;
  • aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį;
  • ilgalaikę karjerą nuolat augančioje įmonėje;
  • visas galimybes augti kaip specialistui, laisvai generuoti ir įgyvendinti idėjas;
    nenuspėjamas, pilnas geros nuotaikos bei įtraukiančias, kaip Tavo mėgstamiausio serialo serijos, darbo dienas;
  • gerą atmosferą darbe, ofisą su chill room‘ais, draugišką gyvūnams;
  • galimybę papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu;
  • dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose;
  • galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamais privalumais;
  • sąžiningą ir patrauklią finansinę motyvaciją t.y. mėnesinį atlyginimą (brutto): 1392 iki 1573 Eur/mėn. Papildomai taikoma motyvacinė sistema – mokamos premijos už gerus darbo rezultatus.

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/“

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1392 - 1573

Дополнительная информация: Papildomai taikoma motyvacinė sistema – mokamos premijos už gerus darbo rezultatus.

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва
    Taikos pr. 52c, Agluonos g. 1, Klaipėda

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Excel MS Word

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
  •  Русский
Контактное лицо
Šarūnė Kasperavičiūtė
+37061255804

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. 2003m. įkurta įmonė išlaiko rinkos pirmūno vardą. Tai patvirtina nuolat augantis darbuotojų skaičius. Šiuo metu per mus sėkmingai dirba daugiau kaip 2000 žmonių. Darbo pasiūlymų turime visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje.

Вебсайт компанииhttps://www.headex.eu/lt/karjera/