204
Audito kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiasis specialistas
Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie LRFM

Audito kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiasis specialistasAudito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie LRFM

Mums reikalingas

Komunikabilus, atsakingas komandos narys – Audito kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiasis specialistas (darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį; pastoviosios dalies koeficientas 12,6–13,23).

Reikalavimai:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis)

2. Ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos, finansų ar finansinių ataskaitų audito srityse

3. Anglų kalbos mokėjimas B2 lygiu

Darbo pobūdis

> Pagal pavedimą atstovauja AVNT Europos Komisijos sudarytuose komitetuose ir darbo grupėse, kai nagrinėjami su audito viešąja priežiūra susiję klausimai.

> Atlieka kitas su auditorių ir audito įmonių atlikto finansinių ataskaitų audito kokybės užtikrinimu susijusias užduotis.

> Rengia pranešimus ir dalyvauja renginiuose audito viešosios priežiūros klausimais, dalyvauja komisijų, komitetų ir darbo grupių veikloje.

Įmonė siūlo

> Darbą kompetentingoje ir efektyviai dirbančioje komandoje
> Galimybę savo sugebėjimais, energija ir iniciatyva prisidėti prie įstaigos veiklos
> Profesinius iššūkius ir nuolatinį tobulėjimą
> Draugišką ir atvirą idėjoms darbo aplinką

Dokumentų teikimas

Dokumentai priimami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu https://pm.vataras.lt/

Daugiau apie reikalavimus ir būsimas funkcijas https://avnt.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/karjeros-galimybes

bei https://portalas.vtd.lt/lt/vtdtemplatevtdkonkursai-319-319.html#p:2

Похожие объявления о вакансиях

Infrastruktūros administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas
Projekto vadovas (-ė) tarptautinio verslo departamente
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 1800 – 2500
Срок: 2022.07.01
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1927 – 3636
Срок: 2022.07.17
Skaitmeninių projektų vadovas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2200 – 2700
Срок: 2022.06.30
VEIKLOS ANALITIKAS (-Ė) (MICROSOFT DYNAMICS CRM)
Ignitis group
Vilnius
€ 1860 – 2679
Срок: 2022.07.05