36
Modus Group
Viešbučio ibis Styles registratorius (-ė)
Modus Group
Modus Group

Modus Group

Apie mus:

Šiuo metu pasaulyje yra 1800 ibis viešbučių, o vienas iš jų yra čia, Vilniuje Minsko pl., kurio savininkai – mes, Modus Group. ibis Styles Vilnius komanda vadovaujasi principu „Happy mood makers!” ir tai kur kas daugiau nei tik užrašas ant darbo kortelės. Skaitai ir šypsaisi? Hop in!

Tavo atsakomybės:

Mūsų VIEŠBUČIO REGISTRATORIUS (-Ė) yra tas žmogus, kuris sutinka ir išlydi mūsų viešbučio svečius, teikia jiems informaciją, administruoja visą įregistravimo-išregistravimo procesą, yra atsakingas už el. laiškų ir skambučių valdymą. Taip pat užtikrina sklandų duomenų įvedimą į viešbučio administravimo sistemą - Opera. Ir jei Tau to maža - tikrai rasi veiklų ir užduočių, kur galėtum augti ir tobulėti!

Darbo vieta: Minsko pl. 14, Vilnius

Reikalavimai:

  • Patirties dirbant klientų aptarnavimo ar apgyvendimo paslaugų sektoriuose (privalumas);
  • Į klientą orientuoto požiūrio, organizuotumo ir pastabumo detalėms;
  • Galėjimas dirbti slenkančiu grafiku dienines ir naktines pamainas;
  • Puikių lietuvių bei anglų ir rusų kalbos žinių;
  • Noro mokytis ir pozityvaus požiūrio.

Įmonė siūlo:

  • Konkurencingas atlygis ir papildomų naudų paketas
  • Įvairios profesinio tobulėjimo ir augimo programos, pritaikytos tavo poreikiams. Be to, kasdien tave sups ir geriausias žinių bei darbo praktikų dalinimosi tinklas – kolegos iš skirtingų verslo sričių ir šalių
  • Karjeros galimybės visoje įmonių grupėje...
  • ir svarbiausia – laisvė mąstyti kūrybiškai, kurti ir įgyvendinti savo idėjas
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1100

Дополнительная информация: Fiksuotas valandinis atlyginimas + priedai, priklausantys nuo rezultatų.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Minsko pl. 14, Vilnius

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами

Навыки:

 MS Excel

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Fausta Gerikaitė

Modus Group story began in 1993 in Lithuania. During 29 years, the company has grown to a successful international business currently operating in 12 European countries. We mainly focus on three areas of activity: renewable energy (Green Genius), mobility services (CityBee) and automotive business. Today we unify 14 automobile brands, including Porsche, Bentley, BMW, Fiat, Maserati and other world-renowned names of car industry. While growing business and looking for new opportunities, Modus Group follows its strategic guidelines: investing into the future, trusting green and working smart.

Вебсайт компанииhttps://www.modus.group/