50
Finansų vadovas (-ė)
Verslo investicijos personalui, UAB

Šiuo metu sparčiai auganti įmonių grupė ieško Finansų vadovo (-ės), kuris būtų atsakingas už įmonių grupės jau vykdomų ir naujų didelių projektų finansinį modeliavimą, dalyvavimą formuojant finansų politiką, veiklos rezultatų analizę ir prognozes. Naujas vadovas dirbs kartu su grupės įmonių Valdybomis bei aktyviai dalyvaus visuose naujų investicinių projektų atrinkimo, įvertinimo, įgyvendinimo ir pardavimo etapuose. Idealus kandidatas turėtų turėti patirties dalyvavimo bankinio ir investuotojų kapitalo pritraukimo ir valdymo procesuose, taip pat patirties arba žinių M&A srityje. Iš idealaus Finansų vadovo (-ės) tikimasi proaktyvaus bendravimo su grupės įmonių projektų vadovų komandomis bei pagrindiniais išorės stakeholder‘iais (bankais, investuotojais, pagrindiniais tiekėjais, pirkėjais ir pan.).

Darbo pobūdis

  • Esamų ir naujų didelių projektų finansinis modeliavimas. Aktyvus dalyvavimas atrenkant, įvertinant ir įgyvendinant naujus projektus;
  • Finansinių rodiklių / kriterijų nustatymas, leidžiantis objektyviai vertinti verslo veiklos rezultatus;
  • Pastovus įgyvendinamų projektų veiklos rezultatų monitoringas, galimų scenarijų prognozavimas;
  • Dalyvavimas grupės įmonių valdybų susirinkimuose, konsultavimas finansų, rizikų numatymų ir prevencijos klausimais strateginiame ir taktiniame lygmenyse;
  • Dalyvavimas sudarant biudžetus ir reguliari jų priežiūra bei kontrolė;
  • Konsultavimas apyvartinio kapitalo bei rizikos valdymo klausimais, pagalba parenkant optimalius finansavimo šaltinius, kontroliuojant lėšų paskirstymą;
  • Plėtros ir investicinių projektų atsiperkamumo vertinimas;
  • Visos įmonių grupės atstovavimas išorės finansinėse institucijose (draudimo bendrovėse, bankuose ir kt.)

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas apskaitos, finansų, audito, ekonomikos ir panašiose srityse;
  • Sėkminga bent 5 metų panašaus darbo patirtis;
  • Patirtis tarptautinėje įmonių grupėje ar gamybinėse įmonėse – būtų didelis privalumas;
  • Sąžiningumas, atidumas detalėms, atsakingumas, gebėjimas organizuoti ir struktūruoti. Lankstumas, gebėjimas vienu metu dirbti su keliais dideliais ir skirtingais projektais;
  • Ambicingumas, aukšta motyvacija, stiprus noras siekti sėkmingo projektų įgyvendinimo.

Mes siūlome:

  • Teisingomis vertybėmis grįstą įmonių grupės kultūrą. Draugišką atmosferą ir didelius tarptautinius projektus;
  • Laisvę kūrybiškumui ir idėjų įgyvendinimui. Pilną savęs, kaip asmenybės, realizavimą profesinėje veikloje;
  • Galimybę tiesiogiai prisidėti prie visos organizacijos veiklos efektyvumo;
  • Tapti puikių kolegų komandos dalimi;
  • Platų atsakomybių spektrą;
  • Atlyginimą bruto (neatskaičius mokesčių): 5780 – 8200 Eur./ mėn.

Siųskite savo CV per sistemą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už supratingumą.

Šios personalo atrankos partneris yra UAB "Verslo investicijos personalui". Siųsdami savo CV ir kandidatuodami sutinkate, kad UAB "Verslo investicijos personalui" ir potencialus darbdavys tvarkytų Jūsų asmens duomenis bei Jūsų duomenys būtų saugomi duomenų bazėje. Jūsų pateikta informacija bus laikoma konfidencialia. Turite teisę bet kada atšaukti sutikimą, keisti ar prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis. Daugiau informacijos www.vipconsultants.lt

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 5780 - 8200

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график
Контактное лицо
Violeta Bagdonaitė
+37061251864

Sparčiai auganti įmonių grupė ieško Finansų vadovo (-ės), kuris būtų atsakingas už įmonių grupės jau vykdomų ir naujų didelių projektų finansinį modeliavimą, dalyvavimą formuojant finansų politiką, veiklos rezultatų analizę ir prognozes. Naujas vadovas dirbs kartu su grupės įmonių Valdybomis bei aktyviai dalyvaus visuose naujų investicinių projektų atrinkimo, įvertinimo, įgyvendinimo ir pardavimo etapuose. Idealus kandidatas turėtų turėti patirties dalyvavimo bankinio ir investuotojų kapitalo pritraukimo ir valdymo procesuose, taip pat patirties arba žinių M&A srityje. Iš idealaus Finansų vadovo (-ės) tikimasi proaktyvaus bendravimo su grupės įmonių projektų vadovų komandomis bei pagrindiniais išorės stakeholder‘iais (bankais, investuotojais, pagrindiniais tiekėjais, pirkėjais ir pan.).

UAB „Verslo investicijos personalui“ (VIP) - profesionali personalo atrankos agentūra, veikianti nuo 1999. Teikiame profesionalias personalo paieškos, vertinimo ir atrankos paslaugas, konsultuojame personalo poreikio ir valdymo klausimais.

Вебсайт компанииhttp://www.vipconsultants.lt

Похожие объявления о вакансиях

Finansų analitikas (-ė) – komandos vadovas (-ė) (tarptautinė įmonė)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 3000 – 4500
Срок: 2024.05.08
FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)
AKROPOLIS GROUP, UAB
Vilnius
€ 3000 – 4300
Срок: 2024.05.10
Vyr. buhalteris (-ė) Vilniuje
Human Capital Center, MB
Vilnius
€ 4960 – 5800
Срок: 2024.04.21
Tapk vyriausiuoju (-iąja) buhalteriu (-e)
Enefit
Vilnius
€ 4500 – 5500
Срок: 2024.04.17
Finansų direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 8000 – 11600
Срок: 2024.05.04
Deputy Head of Base Maintenance