68
FINANSŲ VADOVĖ (-AS)
Verslo investicijos personalui, UAB

Mūsų klientas – stambi gamybinė kompanija (2022 metais apyvarta 13 mln. Eur.), kuri orientuojasi į eksportą ir šiuo metu ieško stipraus kolegos darbui Lietuvoje, kuris bus atsakingas už įmonės finansinę veiklą ir skyriaus komandos organizavimą.
Ieškome FINANSŲ VADOVĖS (-O) darbui Kaune

Pagrindinės atsakomybės:

  • Įmonės ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų rengimas ir savalaikis jų teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Darbas su bankais, faktoringo, draudimo įmonėmis, Sodra, VMI;
  • Apskaitos, kontrolės ir monitoringo procesų tobulinimas ir diegimas;
  • Apskaitos padalinio darbo organizavimas, komandos ugdymas;
  • Vidaus auditas (periodinės inventorizacijos, sandorių analizė);
  • Mėnesio ataskaitų sudarymas ir teikimas valdybai;
  • Piniginio srauto valdymas.

Reikalavimai:

  • Patirtis finansų valdymo srityje dirbant su aukščiausio lygio vadovais, įmonės valdyba;
  • Verslo valdymo įrankių išmanymas;
  • Analitinis mąstymas, kruopštumas, disciplinuotumas, iniciatyvumas;
  • Geri laiko ir asmeninių užduočių planavimo ir prioretizavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą siekiant sutartų rezultatų;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Geri Outlook, Word ir PowerPoint programų įgūdžiai.

Mes jums siūlome:

  • Darbą ambicingoje augančioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą ir gerą darbinę atmosferą;
  • Bendrus bei profesinius mokymus;
  • Galimybę inicijuoti pokyčius bei dalyvauti jų įgyvendinime;
  • Kuro išlaidų kompensavimą;
  • Atlyginimą bruto (neatskaičius mokesčių) 4100 – 5000 Eur./mėn.

Siųskite savo CV per sistemą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už supratingumą.

Šios personalo atrankos partneris yra UAB "Verslo investicijos personalui". Siųsdami savo CV ir kandidatuodami sutinkate, kad UAB "Verslo investicijos personalui" ir potencialus darbdavys tvarkytų Jūsų asmens duomenis bei Jūsų duomenys būtų saugomi duomenų bazėje. Jūsų pateikta informacija bus laikoma konfidencialia. Turite teisę bet kada atšaukti sutikimą, keisti ar prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis. Daugiau informacijos www.vipconsultants.lt

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4100 - 5000

Дополнительная информация: Automobilio kuro išlaidų kompensacija.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график
Контактное лицо
Violeta Bagdonaitė
+37069823300

Šios personalo atrankos partneris yra UAB „Verslo investicijos personalui“ (VIP). UAB „Verslo investicijos personalui“ (VIP) - profesionali personalo atrankos agentūra, veikianti nuo 1999. Teikiame profesionalias personalo paieškos, vertinimo ir atrankos paslaugas, konsultuojame personalo poreikio ir valdymo klausimais.

Вебсайт компанииhttp://www.vipconsultants.lt

Похожие объявления о вакансиях

Vyr. buhalteris (-ė) Vilniuje
Human Capital Center, MB
Vilnius
€ 4960 – 5800
Срок: 2024.04.21
Finance Manager
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4000
Срок: 2024.04.25
Finansų specialistas (-ė) - Ekonomistas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3000
Срок: 2024.05.02
Vyr. Buhalteris (ė)
Linėja transport, UAB
Kėdainiai
€ 3300 – 5000
Срок: 2024.05.08
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas