32
Alliance for Recruitment
Biuro Administratorė

Darbo aprašymas

  • Įmonės biuro veiklos organizavimas ir priežiūra, korespondencijos valdymas ir administravimas;
  • Skambučių priėmimas, nukreipimas adresatams, informacijos suteikimas;
  • Vidinės komunikacijos užtikrinimas;
  • Svečių priėmimas;
  • Įmonės renginių ir mokymų organizavimas;
  • Darbuotojų komandiruočių organizavimas;
  • Prezentacijų ruošimas;
  • Biuro priežiūros prekių užsakymas, administravimas;
  • Personalo dokumentų rengimas, tvarkymas, archyvavimas (įsakymai, pažymos, raštai);
  • Glaudus bendradarbiavimas su mokesčių ir teisės skyriumi, lankant valstybines institucijas;
  • Įmonės duomenų bazės pildymas ir atnaujinimas, pagalba rengiant sutartis ir susijusius dokumentus;
  • Vadovų komandos užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį išsilavinimą;
  • Turite daugiau nei vienerių metų patirties biuro administratorės (-iaus) srityje;
  • Puikiai mokate lietuvių bei anglų kalbas (bent B2 lygio), kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS office);
  • Išmanymas raštvedybos taisyklių;
  • Patirtis apskaitos/teisės srityje būtų privalumas;
  • Gebėjimas greitai mokytis ir noras augti bei tobulėti;
  • Labai geri bendravimo įgūdžiai bei bendradarbiavimas komandoje;
  • Vadovavimasis tokiomis pačiomis vertybėmis kaip Leinonen – etiškumas, patikimumas, noras tobulėti, orientacija į klientą būnant šaunia asmenybe!

Įmonė siūlo

  • Tarptautinė aplinka su neribotomis galimybėmis tobulinti tiek asmeninius, tiek komandinio darbo įgūdžius;
  • Suomiškas vadovavimo stilius – saugi, patogi, draugiška darbo aplinka;
  • Kolektyvo renginiai;
  • Sutrumpintas darbo laikas: I-V 8:00 – 16 val.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1400 - 1700

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Irma Bitinė
+370 601 45451

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - Leinonen – tarptautinė įmonių grupė, įsikūrusi 12-oje šalių - Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Vidurio Europoje.

Leinonen Lietuva jau daugiau kaip 25 metus teikia aukštos kokybės buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo paslaugas.