471
Projektų vadovas I Tarptautiniai vystomojo bendradarbiavimo projektai
Projektų vadovas I Tarptautiniai vystomojo bendradarbiavimo projektai
Projektų vadovas I Tarptautiniai vystomojo bendradarbiavimo projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Projektų vadovas I Tarptautiniai vystomojo bendradarbiavimo projektai
Projektų vadovas I Tarptautiniai vystomojo bendradarbiavimo projektai

Projektų vadovas I Tarptautiniai vystomojo bendradarbiavimo projektaiCENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ

Sritis, kurioje dalinsiesi savo žiniomis ir tobulėsi: dalyvausi Europos Sąjungos (toliau – ES) finansuojamų tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinime, prisidėsi prie įvairių sričių reformų įvairiose šalyse. 

Tavo būsima komanda yra profesionali, ambicinga, draugiška ir nebijanti iššūkių, dirbanti su užsienio šalių partneriais, dalinasi sukaupta patirtimi bei perima geriausią tarptautinę vystomojo bendradarbiavimo praktiką, nuolat ieško galimybių tobulėti, pritaikyti inovatyvius sprendimus savo veikloje.

Tarptautiniu vystomuoju bendradarbiavimu CPVA prisideda prie reikšmingų reformų, vykstančių šalyse partnerėse – paramos gavėjose. Įgyvendinamais projektais siekiame perduoti ES šalių gerąją patirtį Rytų Partnerystės, į ES besiruošiančioms stoti bei kitoms šalims. Šiuo metu projektus įgyvendiname virš 10 skirtingų šalių, tokiose srityse kaip teisingumo, vidaus reikalų, ekonominės plėtros, švietimo, aplinkos apsaugos, transporto, sveikatos ir socialinės apsaugos bei kitose. CPVA jau daugiau kaip 18 metų dirba vystomojo bendradarbiavimo srityje ir yra pripažinta tarptautinio lygio ekspertų komanda.

Ieškome kolegos, kuris norėtų ir galėtų:

 • koordinuoti projekto veiklų planavimą ir įgyvendinimą bendradarbiaujant su projekto finansininku, kitais projekto komandos nariais, spręsti su projektu susijusius klausimus, užtikrinti ir palaikyti savalaikę komunikaciją bei atstovauti agentūrą bendraujant su ES valstybių narių projekto partneriais, ES delegacijomis atitinkamose šalyse, šalių institucijų partneriais, Lietuvos dalyvaujančiomis institucijomis, ilgalaikių ekspertų ir agentūros darbuotojų komanda;
 • organizuoti ir koordinuoti ekspertų misijas, parengti misijų vykdymui, atsiskaitymui reikalingus dokumentus;
 • dalyvauti projekto ataskaitų rengimo procese, parengti ir/ar koordinuoti ataskaitoms reikalingą medžiagą (informaciją) bei redaguoti tekstą anglų kalba, taip pat pagal poreikį rengti kitus dokumentus, susijusius su projekto įgyvendinimu;
 • pristatyti projekto informaciją ir rezultatus ES institucijai, finansuojančiai ir prižiūrinčiai projekto įgyvendinimą, projekto partneriams ar kitiems suinteresuotiems asmenims;
 • organizuoti susitikimus projekto rėmuose;
 • planuoti ir vykdyti (pagal poreikį) projekto viešinimo ir komunikacijos veiklas (lietuvių ir anglų kalbomis);
 • projekto vadovo kompetencijos ribose planuoti paslaugų/prekių, reikalingų projekto veiklų įgyvendinimui, poreikį ir inicijuoti viešuosius pirkimus, esant poreikiui atlikti sutarčių, reikalingų projekto veikloms įgyvendinti, priežiūrą.

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

 • aukštojo išsilavinimo (pageidautina tarptautinių santykių, viešojo administravimo, vadybos, ekonomikos, teisinėje srityje) – gali būti paskutiniųjų kursų studentas;
 • puikių lietuvių kalbos (raštu ir žodžiu) bei anglų kalbos (C1 ir aukštesniu lygiu) žinių; 
 • gebėjimų operatyviai bei lanksčiai reaguoti, planuoti ir organizuoti darbus, dirbti ir savarankiškai, ir komandoje;
 • noro mokytis bei tobulėti.

  Lengviau atlikti užduotis Tau padėtų anksčiau įgyta patirtis:
 • administruojant tarptautinius projektus ar dalyvaujant jų įgyvendinime;
 • dirbant viešajame sektoriuje.

Tavo būsimoji darbo vieta – gali būti visa Lietuva (nuotolinis darbas pas mus įprasta praktika jau kelerius metus) ir Europa (iki 40 d. d. per metus), visgi dalis veiklos vyksta S. Konarskio g. 13, Vilnius.

Tavo būsima vadovė Rūta Grigaliūnienė, tel. Nr.: +370 686 71046, r.grigaliuniene@cpva.lt.

Įsilieti į komandą ir perprasti veiklos niuansus padės Tavo būsima kolegė Austėja Vilkelytė, tel. Nr. +370 521 91593, a.vilkelyte@cpva.lt.

Mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 2000 iki 2400 eurų su mokesčiais. Dėl konkretaus atlygio tarsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo ir galimybių atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų.

Jei turi klausimų, skambink tel. 8 659 10573 mūsų atrankų vadybininkei Aistei Matuliauskienei.

Kodėl CPVA?
Nes mes Tau siūlome prasmingą darbą, kuriuo prisidėsi prie Lietuvos gerovės kūrimo, lanksčias ir modernias darbo sąlygas, galimybę augti ir tobulėti bei mokytis iš vienų geriausių savo srities profesionalų Lietuvoje, nuostabų kolektyvą, šiuolaikišką organizacinę kultūrą ir dar daugelį kitų dalykų. Įdomu? Daugiau apie tai informacijos gali rasti čia: https://www.cpva.lt/karjera/825

Informacija kandidatams: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Centrinei projektų valdymo agentūrai savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos aprašo reikalavimų. Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos apraše.

Похожие объявления о вакансиях

Projektų vadovas I Ukrainos atstatymo projektai, Europos taikos priemonė
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vilnius
€ 2200 – 2400
Срок: 2022.10.06
Ekspertas (duomenų analizė) I Viešosios ir privačios partnerystės skyrius
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vilnius
€ 2700 – 3200
Срок: 2022.09.29
Jaunesnysis prekinio ženklo / produkto vadovas/vadovė
UAB Kismas
Vilnius
€ 800 – 2000
Срок: 2022.10.12
Infrastruktūros priežiūros specialistas (-ė)
Susisiekimo paslaugos, SĮ
Vilnius
€ 1400
Срок: 2022.10.09
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST
Bankera, UAB
Vilnius
€ 780 – 1049
Срок: 2022.10.26
Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovas (-ė)
Blue Bridge grupė
Vilnius
€ 1700 – 2400
Срок: 2022.09.30