55
Alliance for Recruitment
Personalo Vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

Už ką būsite atsakingas:

  • strateginių sprendimų priėmimą, pokyčių iniciavimą ir jų įgyvendinimą;
  • dalyvavimą kuriant kompetencijų vystymo, karjeros planavimo, darbuotojų ugdymo ir kitus personalo procesus;
  • bendradarbiavimą su įmonės vadovų komanda, konsultavimą sprendžiant visus personalo valdymo klausimus;
  • motyvacinės sistemos tobulinimą;
  • patrauklaus darbdavio įvaizdžio formavimą, pozityvaus mikroklimato palaikymą ir organizacinės kultūros, skatinančios siekti geriausių rezultatų, kūrimą ir palaikymą;
  • personalo komandos suformavimą.

Reikalavimai

Manome, kad geriausių rezultatų pasiektum, jeigu:

  • esi įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį išsilavinimą žmogiškųjų išteklių, organizacinės psichologijos, verslo vadybos ar teisės srityse;
  • turi ne mažesnę kaip 5 m. darbo patirtį personalo vadovo ar ją atitinkančioje pozicijoje;
  • išmanai personalo motyvavimo, darbuotojų vertinimo ir kitus personalo valdymo procesus;
  • gebi inicijuoti ir valdyti pokyčius, motyvuoti komandą;
  • demonstruoji puikius lyderystės, komandinio darbo, organizacinius įgūdžius;
  • esi kūrybiška, iniciatyvi, orientuota į rezultatą ir siekianti nuolat tobulėti, asmenybė;
  • puikiai moki lietuvių ir labai gerai anglų kalbas.

Įmonė siūlo

  • laisvę kūrybiškumui ir idėjų įgyvendinimui;
  • galimybę įgyvendinti profesinius tikslus tarptautinėje organizacijoje;
  • galimybę tiesiogiai prisidėti prie organizacijos veiklos efektyvumo gerinimo;
  • galimybę tapti ambicingų vadovų bei kolegų komandos dalimi;
  • platų atsakomybių spektrą;
  • papildomų naudų paketą.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 4132 - 5500

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Inga Jončienė
+370 60209226

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.
Mūsų klientas, Advokatų kontora TGS BALTIC – viena didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse, dirbanti visose komercinės teisės srityse ir turinti biurus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Похожие объявления о вакансиях

IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Срок: 2024.05.12
CEO
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Литва
€ 12000
Срок: 2024.05.17
Dirbtinio intelekto inžinierius (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 5000 – 8000
Срок: 2024.05.19
AWS Product Manager
Danske Bank Lithuania
Vilnius
€ 4000 – 6000
Срок: 2024.05.03
Chief Technology Officer (CTO)
Indigroup
Vilnius
€ 9500 – 11500