18
Mokslo darbuotojas (-a) (211512BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Dalyvavimas PGR ir kitų molekulinės biologijos naujų produktų vystymo ir tobulinimo projektuose.
• Projektinių duomenų ir mokslinių pranešimų rengimas ir pristatymas
• Aktyvus domėjimasis mokslo srities naujienomis ir idėjų generavimas inovatyviems ateities projektams
• Techninis ir mokslinis komandos atstovavimas, bendradarbiaujant su komandomis iš kitų Thermo Fisher Scientific padalinių, taip pat bendraujant su klientais ir komerciniais partneriais.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis gamtos mokslų: biochemijos, molekulinės biologijos, genetikos, biotechnologijos mokslų išsilavinimas (magistras arba mokslų daktaras)
• Ne mažesnė, nei 3 metų mokslinio darbo patirtis
• Žinios, patirtis ir kompetencija daugelyje molekulinės biologijos tyrimų sričių ir metodų (PGR, molekulinis klonavimas, NGS). Geri analitiniai įgūdžiai
• Gebėjimas suplanuoti ir vykdyti mokslinių tyrimų programą (projekto projektavimo, vykdymo ir įgyvendinimo proceso išmanymas būtų privalumas)
• Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu)
• Geri prezentacijų kūrimo ir pristatymo įgūdžiai.
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir tai derinti su bendru komandos darbu.

Bendrovė siūlo:

• Prasmingą, kilnia misija pagrįstą darbą.
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Asmeninio tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
• Darbą ambicingoje komandoje.
• Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje.
• Atlyginimą (nuo 2100 iki 3200 Eur bruto per mėnesį) bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2100 - 3200

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Lina Eidikytė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Вебсайт компанииhttp://www.thermofisher.lt