33
IT specialistas (-ė)
Audimas, AB
Audimas, AB
Audimas, AB

Audimas, AB

Darbo aprašymas:

• Pirmo lygio incidentų, užklausų ir identifikuotų problemų sprendimas;
• Vidinių bei išorinių vartotojų konsultavimas su IT sistemomis susijusiais klausimais;
• Trečiųjų šalių paslaugų teikėjų darbų koordinavimą, pagalba ir kokybės valdymas;
• IT procesų ir dokumentacijos kūrimas, mokymas bei tobulinimas;
• IT įrangos inventorizacija ir priežiūra.

Reikalavimai kandidatui:

• Domėjimasis IT technika ir jos išmanymas;
• Organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, kruopštumas;
• MS Dynamics NAV žinios būtų privalumas;
• Bendros žinios apie kompiuterinius tinklus;
• Noras gilinti savo žinias ir augti kaip specialistas;
• Geros anglų kalbos žinios.

Darbdavys siūlo:

• Galimybę prisidėti prie IT infrastruktūros atnaujinimo ir vystymo projektų įgyvendinimo, naudojant naujausius techninius sprendimus.
• Įdomius iššūkius, kurie padeda tobulėti, išreikšti save ir siekti karjeros;
• Aiškias vertybes ir puikią vadovų komandą;
• Alga neatskaičius mokesčius nuo 1100 iki 1600 EUR.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1100 - 1600

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
    Raudondvario pl. 80, Kaunas

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Indrė Mažintė
862044654

„Audimas“ įmonių grupė jungia aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos užsakomosios gamybos, prekinio ženklo ir nekilnojamo turto valdymo verslus. Grupė sparčiai investuoja į technologijas, žengia į naujas rinkas ir plečia savo profesionalų komandas. Mes ieškome savo srities specialistų, kurie ne tik išmano savo darbą, nori tobulėti, bet ir propaguoja aktyvų gyvenimo stilių.

Daugiau apie įmones rasite www.audimas.supply ir www.audimas.lt