116
UAB koncernas "ACHEMOS GRUPĖ"
Dokininko (-ės)-mechanizatoriaus (-ės) - AB "Klaipėdos jūrų krovinių kompanija"

Darbo pobūdis

AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) – tarptautinės prekybos rinkos dalyvė, didžiausia Klaipėdos uosto paslaugų įmonė, darbui Klaipėdoje ieško technologo (-ės).

• Krovinių pakrovimo/iškrovimo darbus, kurie atliekami rankomis ir/ar krovos technika (įvairių tipų autokrautuvais, uosto vilkikais, portaliniai kranais ir pan.);
• krovinių tvirtinimo darbų atlikimą ir priežiūrą;
• tinkamą krovos įrangos panaudojimą.

Reikalavimai:

Vertiname Tavo:

• atsakingą požiūrį į darbą, gebėjimą dirbti komandoje;
• norą tobulėti ir gerinti savo turimas žinias;
• galimybę dirbti slenkančių darbo pamainų grafiku;
• panašią darbo patirtį ir/ar turimus kvalifikacinius pažymėjimus (krovinių kabinėtojo (stropuotojo), švartuotojo, krautuvo vairuotojo, vairuotojo kategorijos B, B1, C, C1,D, D1, BE, C1E, CE, D1E, DE, traktorininko kategorijos TR1, TR2, SZ, SM) būtų laikoma labai dideliu privalomomu.

Įmonė siūlo

• motyvacinius priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
• privatų sveikatos darudimą, kuris apima odontologijos paslaugų, vitaminų ir vaistų įsigijimą, gydymą privačiose klinikose ir kt.;
• darbą savo srities profesionalų komandoje;

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1600

Дополнительная информация: Papildomas sveikatos draudimas

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Indrė Varkulevičienė
8 64 399177

AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) – tarptautinės prekybos rinkos dalyvė, didžiausia Klaipėdos uosto paslaugų įmonė.

Koncernas ACHEMOS GRUPĖ yra viena didžiausių verslo grupių Lietuvoje. Jis valdo per 50 įmonių, veikiančių chemijos pramonės, krovos ir logistikos, energetikos, remonto, prekybos, apgyvendinimo ir sveikatinimo paslaugų bei kitose srityse. Vienas svarbiausių mūsų išteklių – profesionalūs ir kompetentingi darbuotojai, patyrę savo srities specialistai. Mes vertiname atsakingus, darbščius ir tobulėti norinčius darbuotojus.

Вебсайт компанииhttp://www.achemosgrupe.lt