44
Komercijos skyriaus vadybininkė (-as)
Doka Lietuva, UAB

UAB Doka Lietuva ieško komercijos skyriaus vadybininkės/-o, kuri/-is papildys Vilniaus padalinio komandą. Jūs būsite atsakinga (-as) už prekių judėjimo proceso valdymą.
Jei norite dirbti jauname ir motyvuotame kolektyve, nebijote dinamiško darbo, naujų įgūdžių mokymosi ir esate motyvuota (-as), kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Darbo pobūdis:

  • Duomenų administravimas specialia įmonės vidaus programa;
  • Prekių judėjimo proceso valdymas - užsakymų bei grąžinimų įvedimas, tikrinimas, tvarkymas;
  • PVM sąskaitų - faktūrų išrašymas klientams;
  • Reikalingų dokumentų pateikimas klientui el. paštu;
  • Operatyvus bei sklandus bendravimas su kitų skyrių darbuotojais, ypatingai su pardavimų komanda;
  • Bendravimas bei gerų ryšių palaikymas su esamais klientais;
  • Komercijos skyriaus dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas);
  • Anglų kalbos mokėjimas, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Panašaus darbo pobūdžio darbo patirtis būtų privalumas;
  • Geri skaičiavimo įgūdžiai bei analitinis mąstymas.

Asmeninės savybės:

  • Komunikabilumas, savarankiškumas, greita orientacija;
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Gebėjimas spręsti iškilusias problemas sunkiose ir stresinėse situacijose;
  • Organizuotumas ir atsakingumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

Įdomų ir atsakingą darbą ambicingoje komandoje, profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę. Puikias darbo sąlygas ir asmeninės karjeros galimybes Lietuvoje ar užsienyje.

Mūsų darbuotojus papildomai skatiname suteikdami:

  • Asmeninius ir komandinius mokymus;
  • Papildomą darbuotojų sveikatos draudimą (suteikiamas įmonėje išdirbus 6 mėnesius);
  • Galimybę dalį savaitės dirbti nuotoliniu būdu;
  • Metinį priedą prie atlyginimo priklausantį nuo įmonės rezultatų;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas:

  • 800-1000 €/mėn. į rankas.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1196.19 - 1568.64

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Nijolė Gasionytė

Вебсайт компанииhttp://www.doka.lt

Похожие объявления о вакансиях

Parduotuvės skyriaus vadovas (-ė), "H&M" Vilnius 1 etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1575
Срок: 2024.05.03
Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Panevėžyje, 1 etatas / terminuotai
Panevėžys
€ 1130
Срок: 2024.05.02
KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Срок: 2024.04.28
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Срок: 2024.05.12
Verslo aplinkos vertinimo ekspertas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2900 – 3200